Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az LMFAO tagjai és Justin...

Az LMFAO tagjai és Justin Bieber miért mutogatnak metál villát a koncertjeiken? (Dio Forog a sírjában)

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Fogalmam sincs. Inkább ugorjanak le a színpadról -.- Szégyen
2013. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod. :)
2013. aug. 19. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
mert verni való retkes csövesek
2013. aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 t_GaRami_a ***** válasza:
96%
Azért, mert azt hiszik, hogy ettől ők nagyon menők lesznek. De azt már nem értenék miért írtad, hogy Dio forog a sírjában... Ebben a legszomorúbb, hogy ettől csak fiatalok nagy része is fogja mutogatni, és ők se fogják tudni, mire már 50 év múlva azt se tudják majd, ki az a Dio...
2013. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Mert retardáltak, azért...

Ja és Dio halhatatlan, hiszen isten :D De kajak. Sose fogják egyesek elfelejteni. Legalábbis remélem...

2013. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 t_GaRami_a ***** válasza:
95%
Ezzel amit írtál eszembe jutott, hogy elfelejtettem leírni a saját idézetemet, amit én találtam ki: "Az igazi királyok sosem halnak meg, csak legendává vállnak". Köszi, hogy eszembe juttattad :)
2013. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pieces ***** válasza:
100%
nincsenek tisztában a jelentésével, fogalmuk sincsen a rockról szerintem egy igazi jó rock koncerten meghalnának.
2013. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elemfaló és Justin Bitchber metálvillát mutat...Hát ezen röhögnöm kell...A két retardált kis pózer!
2017. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!