Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok, ahhoz, hogy...

Mit szóltok, ahhoz, hogy megszűnik a Sláger és a Danubius Rádió?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 10:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg megszűnik?? Nemáááá! A Sláger pedig tök jó!
2009. okt. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
igen, a genya ORTT úgy határozott, hogy november 18-án lehet mind2 rádió utoljára a mostani frekvencián... hogy máshol lesz-e arról nem tudni
2009. okt. 29. 10:21
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sajnálom!

Évekig hallgattam Boros-Bocskor párost.Nagyon szerettem őket és még most is csípem a dumájukat.Aztán berobbantak Balázsék és végig röhögtem velük a délelőttöket!Nekem nagyon fog hiányozni mindkét rádió.

Nem lehetne benyújtani az ORTT-nek egy petíciót,hogy ne szűnjenek meg?Minél többen aláírjuk hátha találnak valamilyen megoldást?

Még van 3 hét.Addig egy csomó aláírás összejöhetne.

2009. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.Politikai rádióadás lesz helyettük.

Könyörgöm ki fogja azt hallgatni????????

2009. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Mindkettőt írd alá, még akkor is ha csak az egyiket hallgatod, nem kérünk politikai sz*rt, nekünk a régi jó rádiónk kell!

2009. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
12:00-s vagyok.Aláírtam mind a kettőt!Remélem még sokan így fognak tenni!
2009. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
100%
Hát ha tényleg megszűnik, akkor ne számítsanak arra, hogy ezeket a szarokat hallgatom! Akkor marad a Petőfi!
2009. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon sajnálom.Én mindig a pirítóssal ébredtem, sőt munka közben is az szólt a fülembe!El sem tudom képzelni a napjaimat danubius nélkül!

:-(((((

2009. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Írjátok ezt is alá, hátha. :)

2009. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Lemondott az ORTT elnöke

Lemondott az Országos Rádió és Televízió Testület (ORTT) elnöki tisztségéről és testületi tagságáról Majtényi László

Lemondott az ORTT elnöke


19.01: Majtényi november 30-ig lesz hivatalban

Lemondott az Országos Rádió és Televízió Testület (ORTT) elnöki tisztségéről és testületi tagságáról Majtényi László - erősítették meg a Független Hírügynökségnek az ORTT-ben. Berényi Diána, a testület sajtóreferense elmondta, az elnök november 30-i hatállyal távozik az ORTT éléről.

A Független Hírügynökség más forrásból származó, meg nem erősített információi szerint Majtényi a rádiófrekvenciákkal kapcsolatban született döntés miatt mondott le a posztjáról. Az ORTT új elnökét a köztársasági elnök és a miniszterelnök közösen jelöli. Az Országgyűlésben kétharmados többségre van szükség ahhoz, hogy a jelöltet megválasszák. A döntésig az ORTT-nek nincs elnöke, így a testület határozatképtelen - mondta Berényi Diána.

2009. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!