Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok, ahhoz, hogy...

Mit szóltok, ahhoz, hogy megszűnik a Sláger és a Danubius Rádió?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 10:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Én el sem hiszem. :(

Minden reggel Pirítósra keltem, aztán esténként Szerelem hullámhosszán meg Pajzán szerda..(:D)

Hajj hát még ezt is elveszik tőlünk. :(

2009. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Minden jó dolgot elvesznek a halgatóktól!

Én Slágeres vagyok, nekem a Bumeráng és Csizi műsora fog hiányozni!

2009. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz több Lali király :(
2009. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Én a danubius után sírok. :-( Aláírtam mindkettőt.
2009. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindannyian, akik szeretjük, összefogunk, nem szűnik meg. Négy ember döntése milliók ellen - nevetséges!
2009. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
12%
Hát én meg remélem, hogy megszűnik a sok perverz mocsokság, amit mindkét rádió csak úgy öntött magából! Bár a rádiók frekvenciáit a frekvenciát továbbra is elkerülöm,mert a politika sem érdekel! AZ se jobb, ugyanúgy tömény népbutítás!
2009. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sajnálom, én hallgattam mind a kettőt! Szemétség!
2009. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:
93%

Én is aláírtam mindet! Reggelente Balázsékkal könyebb volta a munka :)most már ez se lesz!!!

Ami a legfelháborítobb, hogy itt tényleg bármi megtörténhet! Ilyen sehol máshol a világon nincs!!!!

Teljesen mindegy, hogy sláger, rádio1, juventus.....stb. ha éppen arra lett volna szükség, és azoknak járt volna le a szerződésük akkor most azok szünnének meg!

Én nem vagyok slágeres, de ez egy korosztály rádiója, a szüleim csak ezt hallgatják!

Felháborító!!!!!

2009. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

"Az ORTT új elnökét a köztársasági elnök és a miniszterelnök közösen jelöli. Az Országgyűlésben kétharmados többségre van szükség ahhoz, hogy a jelöltet megválasszák. A döntésig az ORTT-nek nincs elnöke, így a testület határozatképtelen - mondta Berényi Diána."


A testületük határozatképtelen, szóval még a határozatukat sem tudják visszavonni. ....


Egyébként nem örülök a döntésüknek, tán nincs elég szabad frekvencia, amit kiadhattak volna?

2009. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
100%
Én nagyon szomorú vagyok amiért megszűnik, vezetés, utazás közebn mindig a danibiust/ sláger rádiót hallgattam... és sokszor sírásig nevettem magam a poénokon:D nah meg a számokat is imádtam.. most meg hallgathatjuk majd a politikai rádiokat... HIHETETLEN!!!
2009. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!