Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki nem szereti a rock zenét,...

Aki nem szereti a rock zenét, megindokolná nekem, hogy miért nem szereti? (Persze, ha van valami oka. )

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 16:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Én imádom, de legtöbbször én olyan válaszokat kapok hogy : értelmetlen, felesleges zaj, csak mert szar ..stb.Tehát semmi értelmes válasz.. Az a baj hogy sokan összekeverik a metállal is, meg a kőkemény hörgéssel, és ezért egy kalap alá veszik. Emellett szerintem a rock zene pont az, aminek rengeteg mondanivalója van, csak sokan nem figyelnek és nem is értik a szöveget, ezért rávágják hogy "idegesítő, szar" és társai.
2013. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Én rocker vagyok, és szerintem azért nem szeretik mert pávák...
2013. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

"Az a baj hogy sokan összekeverik a metállal is, meg a kőkemény hörgéssel, és ezért egy kalap alá veszik." --> na, ebben teljesen igazad van.


Amúgy köszi a válaszaitokat, bár második, tőled nem lettem okosabb. majd válaszoljon légyszi olyan is, akit tényleg érint a kérdés.

2013. aug. 20. 17:01
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem azért, mert nem "menő" -.-
2013. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

-.-

Ez a jel meg azokra vonatkozott, akik menőség alapján hallgatnak zenét -.-

2013. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát, én nem vettem észre, hogy ne lenne menő, bár lehet, hogy igazad van.
2013. aug. 20. 19:22
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem leginkább azért nem, mert a rockot általában hallgatni kell(!). Értem ez alatt, hogy a dalszöveg mondanivalóján, tartalmán túl, valamennyi hangnak megvan a maga helye, nem csak igénytelen gépi zajról van szó, mint a divatzenéknél. Talán ez az egyetlen műfaj, ahol még mindig igazi emberek játszanak igazi hangszerekkel. És, ami a legcsodásabb, ugyanúgy hangszerként kezelik az énekhangot is! (Gondolok itt pl. a SOAD énekesére, Serj Tankianra, akiből csak egy szám alatt a legkülönfélébb hangok hada jön ki.)Továbbá, példának okáért ott van az egyik legkedvesebb számom, a Stairway To Heaven c. gyöngyszem a Led Zeppelintől. Öt éves koromban hallottam először, az ide s tova bizony több, mint 13 év. Azóta kismilliószor bekerült már a lejátszóba, és még mindig vannak kis parányi akkordok, hangocskák. amiket mostanában fedeztem csak fel. Mindennek megvan a maga helye, óriás összhangban van minden. Lényeg a lényeg, a minőségi rockra (és ez ugyanúgy igaz a metálra is), figyelni kell. Ezek a mai slágerecskék csak bemásznak az ember fülébe, úgy, hogy onnét kiverni nem tudod azt a gagyi dallamszerű valamit.
2013. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van. Egyébként én is hallottam már véleményeket, pl., hogy a rockra nem lehet táncolni, ami nem is igaz, de szerintem amúgy sem az a jó zene, amire táncolni lehet.
2013. aug. 20. 19:45
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Rám azt mondták többen is hogy megszállt a sátán, azért hallgatok rock/metál zenét ._. Ez a baj az emberekkel. Fogalmuk sincs a dolgokról és ilyen kijelentéseket tesznek, mondjuk aki ezt mondta annak nemtudom milyen lelkivilága lehet...
2013. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Jó de én még nem is ilyen dolgokat hallgatok, amire azt lehet mondani, hogy megszállt a sátán. Nem olyan nagyon fekete, nagyon sminkelt, stb. dolgokat, hanem olyanokat, mint pl. a Bon Jovi. Illetve én a régi zenéktől napjainkig sok mindent, nem csak modernt hallgatok, és pl. az ma már sokaknak furcsán hat, hogy a '70-es években a glam rock, meg a '80-as években a glam metal bandák hogy öltözködtek. :D A hörgőset amúgy én sem szeretem, de a dallamos rock vagy metal zene jöhet.

De maradjunk a zenénél. Köszi mindenki válaszát. Szeretném, ha olyan ember is válaszolna, aki valóban nem szereti a rock zenét, és meg tudná magyarázni, hogy miért.

2013. aug. 28. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!