Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez alapján a leírás alapján...

Ez alapján a leírás alapján nekem végig kell tudnom játszani az egész dalt?

Figyelt kérdés

[link]

mert ami le van írva így bontva az az szöveg első sora és a refrén. És az lenne a kérdésem hogy nekem tudnom kellene hogy hogyan néz ki a szöveg 2. sora vagy ezek alapján nem tudom eljátszani?

És még az lenne a kérdésem hogy hogyan hívjuk azt amikor egy dalt így H2-G1 ilyenekre bontunk?

Előre is köszönettel a válaszért,eléggé laikus vagyok még:D


2013. aug. 22. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak a leírás alapján nem kell, ha tudod az egész dalszöveget akkor már igen, végig kell tudnod. Más nem kell hozzá, minden ott van a képen. A versszakok mind ugyan olyanok, ugyan azok a hangok és a versszakok első fele is ugyan az mint a második.

Szerintem egyszerűen hangokra bontás. A H2 = C#, a G1 = G#

2013. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
H2-G1, stb. az a dallamjáték. Bontásról akkor beszélhetünk, ha az akkord kíséretet játszod hangonként, tehát az A-t, E-t, D-t nem húzod le kíséretként, hanem mondjuk negyedenként 1-1 hangját pengeted.
2013. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!