Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok mondani olyan MAI...

Tudnátok mondani olyan MAI slágert, amit el tudtok képzelni akusztikus formában is?

Figyelt kérdés

#sláger #akusztikus forma
2013. aug. 23. 15:39
 1/6 anonim válasza:
Én szinte mindet el tudom képzelni ha jó az átdolgozás. Csak egy jó stílust kell eltalálni, lehet egyedi, de sokan csinálják, nézz meg pár ilyen cover videót youtube-on, én imádom őket! Néha még jobb mint az eredeti! Te szeretnéd átdolgozni? Nem igazán tudom mit értesz mai sláger alatt, de ha jön az ihlet egy electro számot is simán meg tudsz csinálni. Akiknek nagyon tetszenek a feldolgozásai, akik habár nem nagyon "mai" slágereket játszanak az a Boyce avenue. Hallgass bele! De attól függ mit keresel... Gitár vagy csak egy zongora?
2013. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Hát gitárral, vagy akár gitárokkal képzeltem el.. és igazából azért mondtam MAI slágert, mert én is szoktam tök jó átdolgozásokat hallani, olyanra gondoltam, ami már megmozgatta a fantáziátokat, de még nincs vele mondjuk ilyen amatőr átdolgozás...

2013. aug. 23. 20:32
 3/6 anonim válasza:
Hát sajnos olyat elég nehéz találni amivel még senki sem próbálkozott... nehéz kérdés :) De ha hallok valami újat feltétlen írok ötletet :D De nyugodtan próbálkozhatsz olyannal is amit már ezren átdolgoztak, találj ki valami ezer-egyedik újat, egyedit, vagy ne úgy gondolkozz mint a többiek, az mindig beválik. Valami új stílust.
2013. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

lehet h ez nem mai hanem tegnapi, de nem tegnapelőtti :)

http://www.youtube.com/watch?v=Nr8Amu49A-4

2013. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1-es 3-as vagyok.

Ami az en fantaziamat megmozgatja a mai slagerekben, amikor valami hires dj keszit egy szamot egy vendegenekessel. Engem mindig bosszant hogy nem az enekes neve az elso... Szoval ilyenbol van sok, valassz egyet. Nem tudom lejart lemez-e mar Avicii pl. a Wake me up. Abban tetszik az enekes hangja, en fognam egy gitarral es belassitanam vagy valami. Esetleg nagy slager meg Calvin Harris. Akarmelyiket kivalaszthatod. Belecsempeszhetsz valami teljesen ujat is, engem az fog meg ha valaki ujjal probalkozik, pl. Egy kis jazz vagy raggie, akarmi, csak a fantaziad szab hatart. De en kulonosen szeretem ha egy nevenincs eloado ismeretlen szamat javitjak fel. Probalkozz. Egyebkent fiu vagy lany vagy? Vannak kulon csajos es pasis szamok is. Milyen zeneket szeretsz? (es bocsi nem tudok ekezetet irni)

2013. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:) Nem mondod?? Én a Wake me up-ot a napokban hallottam először (lehet hogy ciki:) és máris agyonhallgattam annyira tetszik, szóval tényleg lehetne :) Köszi a válaszod.

Amúgy lány.

2013. aug. 24. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!