Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Öniróniával rendelkező rapper?

Öniróniával rendelkező rapper?

Figyelt kérdés

Anonim MC a top első ilyen szempontból, ez egyértelmű :D

Sub Bass van még, aki nemcsak nem egoista, de elismeri a gyengeségeit.

Ez ritka, ezt még a legnagyobb rapperek is elismerik. Még a költészetileg messze legkiemelkedőbb Akkezdet Phiai is helyenként elég egoisták(még a Kottaűr lemezről is tudnék sorolni trackeket).


Na, hajrá, emberek!



2013. aug. 25. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Túlzás azt mondani, hogy az akkezdet phiai formáció egós. Inkább csak Said. Újonc nem. De tőlem a feje tetejére is állhatnak, akkor is az akph-é lesz a legjobb magyar rap. :)
2013. nov. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Technikailag mindenképpen, ezt aláírom. Én költészet-rajongó vagyok, és Akkezdet tényleg egyedülállóan zseniális.

De annyira el tudja rontani a kedvemet, hogy néha ilyen fogyatékosságokat rajkodik Saiid, mint a többi gyökér rapper.

Újoncra inkább még a Wacum-os korszakra jellemző, most ugye inkább verseket ír.


De akkor is sokkal jobban tudok azonosulni azzal az Anonim MC-vel, aki az életében nem sütött el egy keresztrímet.

2013. nov. 14. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ketioz
2016. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló. Mai fejjel belegondolva teljesen egyetértek. Anonim mc zenéi sokkal mélyebbek.
2023. febr. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Milyen kis butácska voltam 10 éve.


De Anonim MC-t még mindig szeretem.

2023. febr. 16. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyedül 2arc az, aki ugyanazt a színvonalat hozza szerintem.

Abban tér el a stílusuk nagyon, hogy látszik, hogy ő nem egy pesti értelmiségi közegbe született, mint Anonim. De nála érzem azt, hogy még mélyebben betalálnak a szövegei.


Érdekes látni a két hasonló kaliberű szövegírót egymás mellett, akik teljesen más dolgokat éltek meg.

2023. febr. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!