Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen kezdő gitárszettet...

Milyen kezdő gitárszettet használjak?

Figyelt kérdés

Most kezdenék elektromos gitározni és nem nagyon értek még hozzá, ezért titeket kérnélek meg, hogy segítségemre legyetek. Milyen gitárt ajánlotok egy kezdőnek? Alternatív rockot játszanék csak főleg. Nincsenek nagyra törő álmaim, csak baráti társaságnak és otthon csinálnám.


Így egy kisebb erősítőt érdemes-e vennem hozzá ezektől eltekintve? 16/F



2013. aug. 29. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Squier Bullet Strat, mellé valami vállalható erősítő
2013. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. aug. 29. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy Cort G200, az is egész jó kezdőgitár. Bullet Strat személyes tapasztalatból tudom, milyeb, kezdőként első gitárnak oké, esetleg mondjuk később olyan célra is elmegy, hogyha zenekarban játszol, és a baltád a próbahelyen hagyod, akkor is legyen otthon min gyakorolni. De, nyilvánosság elé azzal azért nem mennék. Elektromos gitárhoz mindenképpen érdemes erősítőt is venni, úgy szól rendesen. Attól függ, mennyit szánsz erősítőre, használtan 10-12 ezerért már simán kapsz valami kis gyakorlóerősítőt, bár azért az sem a fellépő kategória sajnos. gitarshop.hu -n nézeges, használtan egy ilyen gitárt meg hozzá valami kiserősítőt 35-40k-ből simán lehet találni. 17/f
2013. aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rolap válasza:

én már gitározom egy pár éve és én mondanám neked a hangszerdiszkont.hu oldalon a cort x1-es szettet. eggyik ismerősömnek akivel együtt gitározok annak is ilyen van és szerintem elég jó kezdésnek. a fogólapja eszméletlen én szerintem. a teste kicsit könnyű ez nem igazán előny de alapjábavéve jó gitár. a másik talán az epiphone special 2. ezek 38 ezertől vannak. és erösítőnek én a roland cube 15x vagy xl szériát ajánlom. nekem itthon ez van már vagy 2 éve és tökéletes hangja van. újonnan 26 körül mozog az ára de használtan kaphatsz 15-20 ért is.

egyébként ha érdekel én gondolkozom hogy eladom mert van egy másik is és ezt nem nagyon használom.

2013. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rolap válasza:
szóval ha kellene csak írj privátot :)
2013. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!