Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 17-21 évesek! Ti melyik...

17-21 évesek! Ti melyik SZIGORÚAN MAI előadókat szeretitek?

Figyelt kérdés
Elhiszem, hogy egy csomó AC/DC-t hallgattok, de az most nem lényeges a kérdés szempontjából. Légyszi ne mondjatok olyan zenekarokat, akik már 20 évesek, akkor sem, ha még aktívak! Tehát mostani, nem 10 lemezzel rendelkező előadók közül kiket hallgattok? Nemet/kort is légyszi!
2013. szept. 1. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:

NKS,Killakikitt,ASK-HM,Mikee Mykanic,Siska,Antal&Day


Igaz ezek közül nem sokuknak van 10 lemezük,de aktívak és szigorúan igazat beszélnek.


18/F

2013. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
AVICII, Adele, Pink, Coldplay. 17/L
2013. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jajj bocs, félre olvastam és azthittem olyat kell írni akiknek van vagy 10 lemezük. Bocs,de a lényeget leírtam.
2013. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Airbourne,Sheavy,Edens Curse,Bullet for my Valentine,Children of Bodom,Volbeat,Steel Panther,Ghost,

Metallica (csak 9 albumuk van xdddd)

2013. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na jó, de a Metallica sem tegnap alapult, már általános iskolás koromban ezt hallgatta az egyik osztálytársam. A 10 lemez persze csak irányadó volt, biztos van olyan zenekar, akiknek 20 év alatt 5-öt sikerült összedobniuk, de kb. értitek, hogy mit akartam mondani. :)


Amúgy köszi a válaszokat, nem mindenkit ismerek a felsoroltak közül. Jöhetnek még.

2013. szept. 2. 04:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Bullet for My Valentine, Nickelback, Rise Against, My Chemical Romance (nemrég sajnos felsozlottak), Billy talent, Papa Roach, Linkin Park, Skillet, Breaking Benjamin, Muse, Franz Ferdinand, Three days grace, Thirty seconds to Mars, Paddy and the Rats. 17/f
2013. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. A My chemical Romance feloszlott? Nem is tudtam.
2013. szept. 3. 14:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, ha jól emlékszem, valamikor tél végén vagy tavasz elején jelentették be :/
2013. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hm. Köszi, most is megtudtam valamit. :)
2013. szept. 5. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!