Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem szeretitek a One...

Miért nem szeretitek a One Directiont?

Figyelt kérdés
Értem én,hogy valakink nem tetszik a zenéjük.De akkor miért kell rögtön b*zizni őket?Hiszen ha valaki rosszat mondd arra akit te szeretsz az neked is rosszul esik.

2013. aug. 30. 00:31
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
87%

Mert köcsögnek és igénytelen taknyosoknak tartják őket.


Engem speciel nem izgat se a 1D, se JB. Zenéiket nem hallgatom, a magánéleti hülyeségeik meg full hidegen hagynak. :)

2013. aug. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát én láttam azokról a srácokról pár érdekes képet... Valaki szerint szerkesztettek, valaki szerint nem. Na, mindegy, szóval szerintem az idegesíti azokat, akik alapból fikázták őket, hogy nem jó a zenéjük eléggé--most már hallottam tőlük jót, azért írtam oda az "eléggé" szót, én amúgy sem szoktam őket bántani. - na, szóval, és az, hogy a kis cuki arcocskáik miatt van annyi rajongójuk, nem azért, mert a zenéjük jó lenne; és akkor mivel fiúk is a tagok, azt mondják egyszerűen, hogy b*zik, mert azt úgy már túl hosszú lenne kimondani, hogy azért pl "utálják" őket, mert nem jó/ nem elég jó a zenéjük, és akkor micsodát keresnek a színpadon. "akik alapból fikázták őket" részhez még, hogy vannak ők, meg még rajtuk kívül, akik csak divatból csinálják. Na, szerintem ennyi. De mondom, én nem szoktam az 1D-t bántani.
2013. aug. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
*ja és mégegy, hogy akik divatból, azok meg még talán egy számot se hallgattak tőlük.
2013. aug. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert amúgy senkik lennének, ha a média nem építi fel őket ilyen tinisztárrá. Saját tehetségük nincsen, amivel képesek lettek volna igazi popikonná válni, így marad ez a pár év a tiniknek, amíg jön egy másik és elfelejtik ezt.


És akkor még erre jönnek az olyan nevetséges kommentek, hogy csak akkor szóljak be nekik, ha letettem valamit az asztalra, meg ők adományoznak a szegényeknek, meg ilyenek... Kis agymosottak.

2013. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenkinek más az ízlése, nem szeretheti mindenki ugyanazt amit te. Én egyáltalán nem szeretem se őket se a zenéjüket. De persze nekem is megvan róluk a negatív véleményem, viszont nem szidom őket. Az meg hogy b*uzizzák őket, nem tehetsz ellene semmit, az én kedvenceimet is szokták szidni, mégsem tudok ellene mit tenni...
2013. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
azért b*zik mert úgy viselkednek. Most lehet jönni a szokásos sablon szövegekkel de a zenéjük igénytelen. A one direction egy tucat banda 3 év múlva sehol sem lesznek. A szövegeiknek nincs tartalma, a rajongóik nagy része nagyon idegesítö (bocsánat aki nem) pl én már hallotam olyat hogy azt mondta egy fogyatékos rajongó hogy öngyilkos lenne ha nem lenne one direction. Nincsenek eredeti ötleteik vagy csak nagyon kevés pl a pólóikkal megalázták a Ramones-t remélem nem kell el magyaráznom miért, és ez csak egy példa a sok közül.A meleg és a b*zi között óriási különbség van melegek pl Freddy Mercury,Elton John öket senki nem b*zizza mert ök tettek valamit és tisztelik öket ezzel ellentétbe a one direction semmit nem tett és nem is érdemel tiszteletet . UI sajnálom hogy nagy neveket említettem a one direction mellet :/
2013. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
16%

(Directioner):

Pontosan tudom miért enm szeretik a FIUK.mert a lányok nem foglalkoznak veluk,csak az 1D-re koncentrálnak..igy nem jut ido a pasikra..

A LÁNYOKnál más a helyzet..féltékenyek..vagy csak rossz az izlésuk..xd

:D

2013. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bántom őket, mert annyira nem ismerem őket, de szerintem ez amúgy is gyerekes. Mármint ha valakinek nem bírod a zenéjét, azt meg lehet mondani, de akik azért utálnak egy együttest, mert állítólag b--zik, azok semmivel sem érettebbek, mint azok, akik azért szeretik őket, mert kék a szemük. Pedig a sok utáló azért nem bírja őket elsősorban, mert a cukiságukkal lettek híresek, csak arra nem jönnek rá, hogy nem zenei okból utálni valakit pont azon a szinten van, mint nem zenei okból szeretni.

Nekem a 1d-nel semmi bajom, egyetlen dalukat ismerem, de pl. Justin Biebert meg tudom mondani, miért utálom. Egyáltalán nem eredeti, ami vicces, mert azt mondják, hogy milyen ruhákat hord. Hát pont ugyanazt, mint a mai divat, mert be akar vágódni a rajongóknál, de most én alapvetően a zenéjére gondoltam. Az sem túl eredeti. És a dalszövegei a semmiről szólnak konkrétan.

2013. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátenném, hogy a 1d-ös srácoknak is van hangja, és igen, annak ellenére, hogy utálom, justin biebernek is van hangja, csak mondjuk a 2 oktávja vicces például egy Jon Bon Jovi 4,5 oktáv mellett.
2013. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ígérem, ez az utolsó kommentem, csak most olvastam el az eddigieket.


Előttem kettővel: "a pólóikkal megalázták a Ramones-t remélem nem kell el magyaráznom miért," --> légyszi magyarázd el, szinte semmit nem tudok, hogy mit csinál a 1d, nem ismerem a sztorit, de amúgy biztos rájönnék.


előttem lévő: a lányok mi a halálra lennének féltékenyek? :D :D

2013. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!