Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mp3 vagy flac (lossless)? Ki...

Mp3 vagy flac (lossless)? Ki melyiket szereti jobban, és miért?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 22:49
 1/7 anonim válasza:
Én mindkettőt szeretem, nyilván, a flac százszor jobb minőség, de helyhiány miatt az mp3-at támogatom.
2013. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
naigen, hely az kell neki... én azokat tartom flacben is a gépen, amiket tényleg nagyon nagyon szeretek
2013. szept. 1. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alaplapi hangkártyára kötött 8ezer forintos hangszórókon nem hallok különbséget, szóval nekem bőven megfelel a 320kbps MP3.
2013. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hehe, nekem sincs sokkal jobb, max 9-10 ezer volt a hangszorom, meg 4 eve... de nekem feltunik a kulonbseg... kellemesebb a hangzas, es eletteltelibb. a fulesemmel mondjuk en se veszem eszre a kulonbseget.
2013. szept. 2. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Ami fontos, azt wav-ben tárolom, az biztosan veszteségmentes, és nem vagyok megkötve a 44,1 kHz 16 bit korlátaival.
2013. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
es hogyan lehet a flacet atalakitani wavba :) ?
2013. szept. 6. 11:53
 7/7 anonim ***** válasza:

az mp3-nak 16 bit/48 khz, a flac-nek nem tudom fejből, de biztosan van 24/192-vel kódolt hangfájl, nem vagy megkötve, ráadásul a flac tagelhető és kevesebb helyet foglal.

innen legálisan lehet letölteni nagyfelbontású zenéket:

[link]

(felh.név/jelszó a második bekezdésben pirossal)

2013. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!