Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik netes hangszerboltot...

Melyik netes hangszerboltot ajánljátok? Megbízható, korrekt boltot keresek.

Figyelt kérdés

2013. szept. 2. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha hangszert akarsz venni, akkor egyiket sem, mert az ilyen eseménynél még mindig személyesen kell megjelenni.

Ha erősítő, vagy effekt, akkor is ugyan az az ábra, mert meg kell hallgatni, hátha nem is tetszik. Ha olyan dolgot akarsz venni, amit már kipróbáltál és tudod, hogy a pénzedért mit is kaphatsz, akkor gyakorlatilag bármelyik neten elérhető, valódi székhellyel, üzlettel rendelkező hangszerbolt ajánlatában megbízhatsz. Nekem a Hangszerdiszkonttal, Stageshoppal és a Mezzofortéval vannak elfogadható tapasztalataim.

2013. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én a stageshopnál személyesen is azt tapasztaltam, hogy mintha nem is hangszerboltosok lennének, egyszerűen nem értettek ahhoz, amit árultak.


Az árkádia hangszerbolttal jó a tapasztalatom, illetve talán az egyik legnagyobb a Muziker, onnan is többször rendeltem már, nagyon meg voltam elégedve.

2013. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ja, elírtam, nem személyesen IS, hanem csak személyesen. Rendeltem is már tőlük alkatrészt, akkor rendben volt.
2013. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Attól függ mit rendelsz, nagy csomagot, vagy pici, kiegészítők.


Nekem volt olyan tapasztalatom hogy leszakadt a pofám

Egyik a hangszerdiszkont.hu másik a húrbolt.hu..

Kis csomagot úgy adnak fel mint normál levél.. vágod?

Nem ajánlottam, saját kézbe... Tehát kihozza a postás (a tegyük fel több ezer forint értékű csomagomat) és belebassza a postaládába, ahova akárki az utcán belenyúl és kiveszi.. :) heló..


És akkor senki nem tudja bizonyítani hogy feladta/átvette, se te, se a hangszerbolt. Hangszerdiszkont.hu-tól el is tűnt a csomagom, nem is lett meg. Ráadásul előre kifizettem!


Megoldották annyival hogy küldtek egy másikat. Gratula.

2013. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, el akartam kerülni, hogy be kelljen mennem valahová, de akkor elmegyek személyesen Pesten valamelyikbe.
2013. szept. 3. 17:58
 6/15 anonim ***** válasza:
Soha nem fizetünk előre semmiféle kiszállításért. Erre való az utánvét. Legyen már annyi tőkéje egy cégnek, hogy megfinanszírozza azt a pár napot, amíg megkapja a vételárat. Ha nem így van, és előre kérik a lét, akkor azzal a brigáddal szakítani kell a kapcsolatot.
2013. szept. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért ennyire szerintem nem rossz a helyzet.

Én már vagy 12 éve vásárolok folyamatosan online webshopokból )igaz, inkább külföldről), ebayről, Vateráról és nem mondhatnám, hogy rossz tapasztalatom van.

Amúgy a törvény szerint online vásárlás esetén ha csomagként kiküldik, van egy 8 napos időszak, mikor minden indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól.


[link]

2013. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nos ahol én vásárolni szoktam, és amivel nagyon meg vagyok elégedve, az a Hangszerdiszkont. De a Coda Hangszerbolt is nagyon jó! Mindkét hangszerbolt nagyon korrekt, és értik a dolgukat! Én például amit eddig vásároltam Hangszerdiszkonton mindig kb 1-2 napon belül megérkezett. A csomagolásra is nagyon odafigyelnek, úgyhogy biztos épségben megérkezik a cucc amit rendelsz.
2013. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Előttem válaszoló. a "biztos épségben megérkezik a csomag amit rendelsz" az tényleg így szépen hangzik. Én meg nem lehúzni akarom a diszkontot. De mint írtam, egy kis csomagot normál levélként adnak fel. Ez szerintem akkora hiba hogy... hatalmas.


Tegyük fel húrkészleteket rendelsz, beleteszik egy borítékba, amit a postás bedob a postaládádba és ennyi.

Onnan meg az bányássza ki aki akarja.


És még én érezzem magam kellemetlenül, és bizonygassam nekik hogy én tényleg nem kaptam meg a csomagot, és NEM ÉN B..SZOM át őket...

Mert így történt. Erre ők nagyképűen közölték hogy jó akkor elküldik újra, mert ez nekik belefér. :))


Nekem viszont nem fér bele hogy kifizetek valamit, és kb 3 hét múlva kapom meg amit 2 nap múlva vártam, plussz telefonhívások, e-mail váltások.

2013. szept. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez alapvetően nem a küldő cég hibája, hanem:

1. a magyar társadalomé, ahol a lopás sajnos jóval elterjedtebb, mint arrafelé, ahol ez a csomagküldési szisztémát kidolgozták

2. A bárki által hozzáférhető postaládáé


Nyilván küldhetik persze ajánlott, biztos1tott csomagként. És majd te kifizeted az ezzel járó pluszköltségeket és elfogadod, hogy csak a te kezedbe, szemályes átvételre, aláírással adják oda a vacak 3 húrodat és ha nem vagy épp ott, mikor kézbesítenék, akkor bizony mászkálhatsz érte a postára?

Vagy akkor azért fogsz háborogni, hogy milyen drága a szállítás és milyen dolog már, hogy még mászkálnod is kell érte?

2013. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!