Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik netes hangszerboltot...

Melyik netes hangszerboltot ajánljátok? Megbízható, korrekt boltot keresek.

Figyelt kérdés

2013. szept. 2. 21:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Csak úgy érdekességképpen jegyzem meg, hogy az USA-ban, ahonnan ez az egész csomagküldős értékesítési rendszer elindult, úgy működik a dolog (sok helyen legalábbis működik), hogy legtöbbször ha nem vagy otthon, simán otthagyhatják az ajtód előtt a nyí1t utcán a csomagot (mert kerítés sincs) és mikor hazaérsz, a csomag még ott van (az esetek legnagyobb részében).

Ugyanis nem divat a lopás olyan mértékben, mint otthon.

És az se divat, hogy a kedves ügyfél meg át akarja vágni a csomagküldőt és azt hazudja, hogy nem kapta meg, vagy sérülten kapta meg, pedig rendben megjött.

Így aztán bizonygatni se kell nagyon, hogy mi történt, felhívod vagy írsz nekik, elnézést kérnek a kellemetlenségért és visszakapod a pénzt vagy küldenek másikat, mindenféle bizonyíték nélkül (általában).

Persze ott is előfordul, hogy a tracking azt mutatja, kézbesítették, de mégsincs meg, olyankor már nehezebb ügy, mert a postával kell veszekedni, az meg itt is elég macerás.

De már több tucatnyi, nem kis értékű csomagom jött a fenti módon, és elenyésző volt az olyan eset, mikor probléma lett volna.

2013. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem, azért nem háborognék ha több lenne a postaköltség (kemény 200 forinttal lenne kb több, hogy a kezembe adja postás) vagy el kell mennem érte a postára.

Sőt, ennek örülnék ha így lenne.


Az meg szép és jó hogy USÁban úgy működik, viszont ez engem nagyon nem vígasztal, ha itt meg így működik..

2013. szept. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nekem hozott már 412-es ládát személyesen ki a hangszerdiszkont főnöke...kis egyeztetés, kis jóindulat. Megrendelés után fél nappal itt volt cucc:-) Persze számla, gari..minden, ahogy kell.
2013. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es válaszoló!


Abszolút nem leszólni akarlak DE,

Én eddig gitárt, erősítő kombót, tokot meg ilyen apróságokat rendeltem (persze a gitárral együtt) hanszerdiszkontról. Ezeknek a szállításával nem volt semmi probléma, időben meghozták, gondosan becsomagolták stb. Azt nem tudom, hogyha mondjuk húrkészletet rendel az ember, hogy-mint küldik, de szerintem a kérdező biztos nem azért keres megbízható hangszerboltot, hogy húrkészletet, vagy pengetőket vegyen. Mert már csak a postaköltség miatt sem érné meg. Meggyőződésem, hogy minden nagyobb városban van legalább egy hangszerbolt, és ha valaki valami kisebb dolgot akar venni, inkább elmegy személyesen mint hogy (elnézést a kifejezésért) a postával p*csöljön. De persze jogos az is amit te írtál, és tényleg nem kötekedésből írtam. :)

2013. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nemgáz értem mire célzol;)

Igen ez igaz, bár én sem kisvárosban lakom, mégsincs a környéken hangszerbolt, meg uyge ha nagyobb mennyiségben rendelek, (kisebb hangszerboltok nem mindig bővelkednek nagy választékkal, akusztikus/elektromos/több márka/több méret)

Ezért rendeltem postán.


Mint írtam én se lehúzni akarom a diszkontot. Csak leírtam a tényeket, amik megtörténtek. Azt még kihagytam a történetből, hogy kicsivel többet is fizettem mint amennyit kellett volna (ők néztek el egy árat..) Erre azvolt a reakció hogy majd dobnak pengetőket a csomagba (!)

Persze aztán ezt mégis elfelejtették.


Amúgy tény hogy nagy csomagnál biztos nincsenek ilyen problémák.

2013. szept. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!