Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a zenéről? Hasonlókat tudtok? (Link)

Figyelt kérdés

A link:

[link]


Egy Iron Maiden stílusú alapra játszottam fel ezt szólót, nagyrészt improvizáció.

Szerintem elég jól sikerült, ezért megírnék egy teljes számot belőle a zenekaromnak, tehát nyilván elő is fogjuk adni. Viszont amikor hallgatom, folyton az az érzésem van, hogy k*rvára hasonlít valamire, amit már hallottam valahol, és nem akarnék semmilyen copyright/plágium problémába belefutni :D (Youtube-on fent van, az automata elemző nem érzékelt benne 3rd party content-et, de az még nem jelent semmit)


Szóval a kérdés: valakinek esetleg ugrik be erről bármi konkrét zeneszám, amire nagyon hasonlít?

Meg egyáltalán, mi a véleményetek róla? Nyilván a saját művemmel szemben én elfogult vagyok, és jó lenne hallani független véleményeket is :)



2013. szept. 6. 20:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A zene az zsír, de nem tudok hasonlót:S:)
2013. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!