Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Véleményetek erről a zenémről?

Véleményetek erről a zenémről?


2013. szept. 7. 13:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

A legelső (Depresszió) valahogy sokkal jobb volt! :)

Az eddig a legjobb.


Ez most olyan tinglitangli szövegben... :/ Bár a zene itt jó lenne, de nem tudom, hány százalékban a tiéd (én úgy 5-10%-ra tippelnék max.)

2013. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hogy érted ? :D 100%-ban én írtam a szöveget, az alap mondjuk elég jó magában is. Írok valami komolyabbat is majd.
2013. szept. 7. 15:23
 3/30 anonim ***** válasza:

A szöveg 100%-ban a tiéd, az világos, de a szöveg NEM >>zene<<.

A zenei alap meg azért gondolom nem a Te felvételed, max. utószerkesztés.


Hát mondjuk úgy értem, hogy szöveg nem igazán hordoz maradandót, habár egy-egy pillanatra elgondolkoztató, 5 perc után már nem emlékszem igazán, hogy mi is volt, csak úgy nagyjából.

Meg ami kicsit zavaró lehet, hogy sokszor elharapod a szavakat.


Ja, és most így, hogy másodszorra is meghallgattam, egy normális lezárás sem ártana! Az mindig fontos! :)

2013. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Igazad van teljesen ! Köszönöm a kritikát ! Örülök, hogy nem mocskolódást kaptam, hanem építő kritikát ! :D

Jobban figyelek majd az artikulációra, és olyasmi szöveget fogok legközelebb írni, ami tele van nagyon komoly rímekkel, és komolyabb mondani valója is van. Csa még nem tudom milyen témában írjak.

2013. szept. 7. 15:35
 5/30 anonim ***** válasza:

Igen, a kiejtés nem mindig okés. A végével is egyetértek.


Összességében viszont nem rossz, ha hobbiból csinálod.

2013. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Más: komoly és tabutémák vannak bőven a világunkban, lesz miből csemegézni. ;)
2013. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
5 napja próbálkoztam elsőnek rapzenével, szóval ga úgy vesszük egy hete rappelek ! :D Azt is csak három szám erejéig. Tehát sosem gyakoroltam, így nem csodálom, hogy nem üt nagyot. De szerintem 1-2 év gyakorlás után sokkal többre vinném mint 5 nap után ! :D
2013. szept. 7. 15:41
 8/30 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Én igazából verseket írtam csak idáig, sokszor kaptam leveleket, hogy tehetséges vagyok, de mivel a mai népesség magyarországon ne igazán olvas, így kell egy másik "információ átadó" helyszín ! :D Csak ahhoz rappelni kellene tudni... Ahhoz pedig gyakorolni kell sokat stb.
2013. szept. 7. 15:43
 9/30 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akik várnak, hogy a sors, az életesemények érintsék meg őket.

De akár csinálhatod azt is - mint én egyszer -, hogy egyszerűen lenézel a netről egy figyelemfelkeltőbb cikket, aztán megfogalmazod, összefoglalod ebben a stílusban.

Vagy, csinálhatod úgy, mint a freestyle-osok, hogy veszel egy tárgyat, jelenséget, címszót, vagy hogy mi történt veled tegnap, aztán az általános és nyelvi ismereteid/készségeid segítségével rappelsz róla.


Itt nem a témaválasztással van a gond - illetve még mindig sokkal ütősebb, jópofább tud lenni szerintem, hogyha egy semleges vagy furcsa témáról dalolsz, minthogyha, közhelyekkel siránkozol valami nagy általános nyavajáról (lásd: divat), mint "ahogy a profik csinálják", és közben meg feleslegesen általánosítgatsz is.



Amúgy ha itt kérdezhetem, privátban mennyire lennél benne egy feleselgetős, közös, freestyle-szerű rappelésbe/próbálkozásba??!! :D

2013. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék más témáiból "lopni". Valami telejsen egyedivel szeretnék majd előállni, oylan témáról, amiről senki nem beszélt még, de ezt még át kell gondolnom .

Feleselgetős ? Ez alatt mit értessz, hogy oltogatjuk egymást pár zenében ? :D (Mondjuk ezzel reklámot lehet csinálni) Csak előbb kellene egy kis nézettség, mondjuk ha van 60 feliratkozóm, és 2000 nézettség videónként, akkor már egy ilyen sokat számít. (ha erre gondolsz).

Egyébként benne lennék, de amíg látták a videómat 60-an, addig még szerintem nincs értelme! :D

2013. szept. 7. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!