Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megszeretnék tanulni gitározni...

Megszeretnék tanulni gitározni hogy kezdjem? Továbbá, hol lehet kapni/rendelni ilyen gitárt?

Figyelt kérdés
Megszeretnék tanulni elektromos gitáron gitározni ,de az a baj ,hogy nincs itt ilyen oktatás ,akkor hogy kezdjem tanulni? :) Továbbá hol lehet rendelni/venni ilyen gitárt? :) http://www.youtube.com/watch?v=BGq9T8lUBfI és mennyi forintért és az kb. mennyi €? :)

2013. szept. 8. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hangszerboltokban lehet kapni gitár tanulással kapcsolatos könyveket amikben nagyon jól le van írva minden. Én a Tantusz könyvek Gitár című kiadását vettem az is nagyon.

Töltsd le a guitar pro 5 nevű programot. Én rengetek számot tanultam meg a programmal

Meg keress a környezetedben gitárosokat azoktól is sokat lehet tanulni.

Szerintem nylon húrosos gitárral kezd és ha már tudsz akkor vegyél elektromosat de ha mégis elektromos gitárt veszel először kérj meg valakit aki ért hozzá és van neki tapasztalata és próbáld ki a gitárt mindenképp. A Cort, SX, Soundstation ,nagyon jó kis kezdő gitárok és az áruk is jó

2013. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A Stagg ,vorson ,harley benton gitárokat ne vegyél rengetek ismerősöm megszívta velük.
2013. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnek: a videón nem egy Fender van, hanem egy Squier.

[link]

2013. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek meg ajánlanám, hogy próbáljon kicsit önállóan gondolkodni és például beírni a Google-be, hogy "hangszerbolt"...
2013. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!