Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » James Hetfield, a Metallica...

James Hetfield, a Metallica énekese szerintetek is elveszítette már a hangját?

Figyelt kérdés
Szerintem csak halvány árnyéka önmagának,lemezeken még úgy-ahogy jól énekel,de koncerteken borzalmas,főleg a régi számoknál,valahogy eltűnt belőle az a karcosság,ami régen jellemezte.

2013. szept. 8. 12:34
 1/7 Userr666 ***** válasza:
Sajnos az emberek öregednek.
2013. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem olyan már, mint 30 évesen, de azért borzalmasnak nem nevezném, nekem még mindig nagyon bejön. Én imádom és szívesen hallgatom ma is.

Azért az hozzá tartozik, hogy nem énekesnek készült és csak a Black album felvétele idején kezdett énektanárhoz járni.

Mond már egy olyan énekest aki 50 évesen ugyan úgy énekel, ahogy 20 évesen.

2013. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az természetes, hogy öregszik az ember hangja, és én nem is úgy fogalmaznék, hogy elveszítette a hangját. Hanem úgy, hogy olyan stílusban énekel már egy jó ideje, ami számomra élvezhetetlen. Emiatt nem hallgatom szívesen a régi számok friss koncertfevételeit sem, mert azokat is ebben a stílusban énekli már. Valóban, semmi karcosság, helyette mindent egy közép-magas tartományban vékonyan énekel el, olyan helyeken is egyszerű dallamokat bele erőltetve, ahol sokkal inkább keménynek kéne lennie.


Talán pont az énektanárok nem tettek jót neki, tőlük ragadhatott rá ez a stílus. A fekete albumon még tetszik, ahogy énekel; a Load-Reload még úgy-ahogy jó ének szempontjából, bár ott már kezdenek megjelenni az idegesítő manírok... azóta pedig egyáltalán nem jön be, amit csinál.

2013. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Egyébként Kirk nem tud gitározni, Jamesnek nincs hangja, Lars a világ legrosszabb dobosa, mégis a Metallica a világ legsikeresebb metal csapata. Ki érti ezt.

Unalmas már ez a sok negatív kritika amit kapnak itt is

2013. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lars is ebből a szempontból olyan a maga műfajában,mint James az éneklésben:nem megy már neki olyan jól,mint régen,pedig régen kib***ott jó dobos volt szerintem,a Master és Justice albumokon igen-igen jó témái vannak.Kirk-kel semmi bajom,bár szerintem James technikásabb gitáros,Robert nagyon jó,de Cliffet senki sem pótolhatja,Jasont is nagyon bírtam,de Cliffel volt az igazi a Metallica!
2013. szept. 8. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt sem tartom kizártnak hogy nem ez a normál hangja amin most énekel hanem csak erőlteti,mint ahogy írták is lehet hogy azért mert a mostani számokhoz ez passzol ,habár ezt kétlem.Egyébként itt egy videó csak a vicc kedvéért: http://www.youtube.com/watch?v=knXE_S9a0GU
2013. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak öregszik. Serj Tankiannal is ugyanez a helyzet, imádtam régen az erőteljes hangját, manapság meg szinte fáj hallgatni ahogy magas, orrhangon vinnyog.
2016. dec. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!