Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti az Avenged Sevenfol...

Ki szereti az Avenged Sevenfold-ot? Mi a vélemény az új albumról? Tényleg lopták a dalokat?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem őket, egyik kedvenc bandám!

Nos, én nagyon féltem az új albumtól, szerintem a címadó dal nem lett annyira jó, vannak annál jobban az albumon. Na szóval, mikor még csak a címadó dal volt meg, akkor nagyon paráztam, hogy az egész album annyira nem fog tetszeni mint a Hail to the king szám, és hogy a Nightmare-t nem tudják felülmúlni. Hát, az album összességében jobb lett, mint vártam, sőt, kifejezetten tetszett, de a Nightmare-t nem tudta nálam felülmúlni, bár nem is baj. A Nightmare egy sokkal sötétebb album volt, az egy kicsit más stílusú, szóval inkább nem mérném annyira össze.

Szerintem nem lopják a dalokat, bár én is hallottam hogy ezt híresztelik.. de szerintem nem igaz!

2013. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én két kritikát olvastam és mind a kettőben ezt kifogásolták.

[link]

[link]


Ha az utóbbi cikkben meghallgatod azt a két dalt az azért eléggé hasonlít.

2013. szept. 10. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem loptak ők semmit. Ez egy tribute album, amivel a példaképeik előtt tisztelegnek! Nem ártana néha olyan cikkeket is olvasnod, amikben Matt maga mondja el a dolgokat...
2013. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A napjainkban is zenélő együttesek közül a legnagyobb kedvencem!!! De sajna rengeteg kritika éri őket a logo miatt, a This Means War miatt...stb.

1 a logo nem kopi...Sokan úgy gondolják, hogy az Overkilltől lopták el és az Overkill úgy gondolja, hogy ők találták ki először ezt a szárnyas koponyát...Aljas hazugság. Ez a jelkép létezett már azelőtt, hogy az Overkill tagok egyáltalán megszülettek volna!

2 A This Means War szó mi szó tényleg Metallica ízűre sikeredett, de ha itt valami disznóság történt volna, akkor gondoljátok, hogy mindezt a Metallica szó nélkül hagyta volna? :DDDDD Na ne röhögtessünk már...

2014. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Metallica szó nélkül hagyja, mert igazság szerint nagyon sok olyan banda van, akik az ő hatásukra zenélnek az ő stílusukban. Ha mindegyik miatt szólnának mással sem tudnának foglalkozni.

Amúgy én is szeretem a Sevenfoldot.

Lehet hogy pont azért mert Metallicás. De tényleg főleg az Nightmare albumuk jön be. Az még eléggé egyedi.

2014. nov. 4. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!