Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitarosok! Van 1,13 éves...

Gitarosok! Van 1,13 éves gyereketek. Most szeptemberben kezdett el akusztikuson jatszani, komolyan veszi, tetszik neki a hangszer. Akar elektromos gitart, mennyi ido mulva veszitek meg neki?

Figyelt kérdés

Mar regota szeretne e-gitart, mikor vennetek neki?

Amikor mar akusztikuson megtanulta az alapokat?

Ha vennetek neki akkor milyen fajtat?



#E-gitár
2013. szept. 17. 21:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Tegyuk fel azt is, hogy mar az akusztikus gitar 1 eve megvan, akkor is tetszett neki, probalt rajta ugyeskedni.
2013. szept. 17. 21:23
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Há hogy a fa$zba ne vennék neki egyet,lehet ő lesz a következő Dimebag,te megtagadnád a következő Dimebaget?Vegyél neki egy redvás gitárt had nyúzza xdxdxd
2013. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Clairvoyant ***** válasza:
50%

Ebben a kérdésben én maradi/konzervatív sznob vagyok: először rendesen tudjon akusztikuson játszani, ami nem lesz meg egy hónapon belül, akármilyen lelkes :) Talán jövőre. Ez a lépcső szerintem fontos, mert rengeteg szobagitáros azt sem tudja, hogy kell megfogni egy akusztikus gitárt, és nyavajog a bibis ujja miatt, amikor le kell fogni egy szimpla akkordot. Ha az rendesen megy, a szólógítáron ugyanazt eljátszani már gyerekjáték :)


Akkor egy olcsóbb gyakorló gitárt egy kis erősítővel meg lehet próbálni (minden boltban van egy ilyen szet potom összegért), így ha idővel mégsem gondolná kmolyan, akkor sem vesztesz egy rakat pénzt :)

2013. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 rolap válasza:
100%
énis az elöttem szólóhoz csatlakoznék várhat még de ha azt vesszük én például egyszerre szólógitáron kezdtem. bár az azért is volt mert semmit nem tudtam a gitározásról. és szerintem így is meg lehet tanulni gjól gitározni de inkább abból a pénzből amit gitárra szánnál küld el tanárhoz.
2013. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nehéz kérdés, és nagyon sok irányból megközelíthető.

Gitározás szempontjából, ha elektromoson szeretne játszani, akkor elektromos gitár kell neki.

Egy basszusgitáros sem kezd el nagybőgőzni, ha Metallicát szeretne játszani.


Nyilván ha nincs rá valódi keret, akkor érdemesebb inkább kicsit gyűjtögetni és később venni valami használhatóbbat, hogy legalább a szar hangszer miatt ne menjen el a kedve.


Másrészt, ha nevelési szempontból nézzük semmiképp sem jó, ha bármit megkaphat egy csettintésre és jobb ha inkább egy darabig még el van az akusztikussal, illetve segítsen be az elektromosba, ha azt szeretne.

2013. szept. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Somewhere-nek nagyobb igaza van, mint a 3. válaszolónak a:

"ha elektromos gitáron akar játszani akkor, azon tanuljon meg" témában.

Ez valóban hülyeség, hogy először akusztikuson tanuljon valaki, és csak utána elektromoson, Az akusztikus gitár nem az eletromos gitár "előzménye".. KÉT TELJESEN KÜLÖNBÖZŐ hangszerről van szó.. Mindegyik másra való.

Azon játsszon amelyik mellett dönt, ha elektromosgitározni akar, akkor játszon AZON.

Ne vonj semmilyen párhuzamot a 2 közt.

2013. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!