Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért adják el magukat a...

Miért adják el magukat a zenekarok, hogy gagyi tömegzenét csinálnak, miközben eddig színvonalat hoztak? Pl. A Paramore Still into you?

Figyelt kérdés
Megnéztem a Paramore Still into you klipjét és hát... szerintem értitek mire gondolok. Volt más példám is, de most nem jut eszembe.
2013. szept. 18. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán mert másokat is meg akarnak szólítani. Hogyha egyik számuk iránt másokat hallgató emberkék érdeklődését fel tudják kelteni, akkor odavonzzák ezeket az emberkéket a többi klipjükhöz is, és akkor így mégtöbb rajongójuk lesz. Gondolom én:)
2013. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ennyire nem kell ám túlbonyolítani. A megoldás = Pénz
2013. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Miért nem elégednek meg avval, hogy van egy értékes mag, aki támogatja őket, miért nem hűek hozzájuk és főként magukhoz?

Szomorú, hogy tömegzenét csinálnak inkább és eladják magukat kockáztatva, hogy eddigi érdemleges közönségük egy része elfordul tőlük emiatt.

Hayleyt mindig nagyon szimpatikus, aranyos, őszinte lánynak éreztem, ebben a klipben nem. :/

2013. szept. 19. 00:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos már a zeneipar is teljesen ugyan olyan mint bármelyik más ágazat.. a zene már csak egy termék, ugyanúgy kezelik mintha pl. egy üdítő lenne. Felmérik mi kell a népnek aztán olyanra formálják. De azért lehet még találni bőven olyan előadókat akik nem adták el magukat!
2013. szept. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Paramore régebben sokkal jobb volt, mint most. Én is észrevettem, hogy mostanság nagyon "eltucatosodtak", pedig milyen jó zenéik voltak pár évvel ezelőtt. Mostanság ilyen gagyi poposabb zenéket csinálnak, aminek már semmi köze nincs a rockhoz. Persze lehet, hogy a pénz miatt, ki tudja.
2013. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem a pénz meg a hírnév miatt nem vagyok naiv de biztos nem ...egyszerűen ki akarnak próbálni valami újat és meg s változtak mindenki döntse el jó vagy rossz irányba . Egépként meg a now a still into you nem is lett sláger mnt a régebbi számaik szval ez még egy indok h nem a showbiznisz miatt
2013. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!