Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 1 éve tanulok gitározni és...

1 éve tanulok gitározni és szeretnék venni elektromos gitárt ez a kiszemeltem valaki aki jobban benne van tudna mondani véleményt?

Figyelt kérdés
Egy Cort X5 OPB elektromos gitárról lenne szó: [link] valaki tudna véleményt mondani ? vagy ha tudsz jobb gitárt ajánlani hasonló ár kategóriában akkor leírnád légyszíves ? nem akarok egyből egy nagyon komoly gitárt de azért szeretnék egy olyant ami nem esik szét 3-4 használat után...

2013. szept. 20. 18:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah és még valami ha valaki tudna segíteni erősítő terén hogy milyet vegyek ? azt is nagyon megköszönném :D
2013. szept. 20. 18:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azért már normális gitár, ennyiért nem nagyon kapsz jobb superstratot, maximum használtan egy némileg komolyabb Ibanezt, érdemes körülnézni, hátha hirdet vki egy olyasmit, de ettől függetlenül szerintem jó választás. Erősítők közül általában a Line6 Spider-t, Roland Cube-ot és Peavey Vypyr-t szoktam ajánlani, ezekkel nem igazán lehet mellényúlni.
2013. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet :))
2013. szept. 21. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!