Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Tudnátok mondani jó minőségű...

Tudnátok mondani jó minőségű nem gagyi elektromos ventillátoros radiátort?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. szept. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A ventillátorosról lebeszélnélek, egyrészt sokat fogyaszt, másrészt ha lekapcsoltad, pillanatok alatt ismét hideg lesz a helyiségben, harmadrészt az esetleges tűzveszély miatt sem nagyon pártolom.


[link]


Nekem a fürdőszobában ilyen van, automatikusan be tudod állítani, mikor kapcsoljon le-fel, még kikapcsolás után is tartja a meleget, és nincs tűzveszély.

De a távfűtés beindítása előtt ha kell, még egy fél szobát is tisztességgel be tud fűteni. Ráadásul energia-takarékosak.

Persze nekem mindegy milyet veszel, de gondold meg! :)))

2013. szept. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarom dicsérni az olajradiátort, de:

Nekem volt egy szezonban egy garázsboltban fűtésre.

Ha ráültem akkor jó volt, egyébként a környezetét max. 1-2 méteren belül melegítette! A ventilátoros legalább átforgatja/átmelegíti a helyiség levegőjét.

2013. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze.

Más dolog egy garázsbolt, vagy panelban egy fél szoba!

2013. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!