Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tehetnék hogy elengedjenek...

Mit tehetnék hogy elengedjenek a koncertre?

Figyelt kérdés
12/L. Borsod megyében lakom és Bécsben lesz egy bizonyos koncert novemberben de a szüleim nem akarnak elengedni pedig nagyon szeretnék, és természetesen nem egyedül mennék, felnőttekkel, de a testvérem sem akarja hogy menjek mert szerinte nem nekem való. Bár igaza van de el szeretnék menni:/ mit tehetnék?

2013. szept. 21. 16:44
 1/7 A kérdező kommentje:
lenne szállás, viszonylag tudok angolul, jártam már Bécsben, jönne velem felnőtt, németül tudó is
2013. szept. 21. 16:45
 2/7 enci. válasza:
Gondolom az Avenged koncertről beszélsz.Ugyan ezzel a problémával állok szembe énis.Engem se akarnak engedni,pedig 15 éves vagyok.Tudom h ez sem valami sok,de nem akarnak engedni.Pedig nekem két buszmegállóval a koncert helyétől odébb lakik az unokanővérem.Szóval még családdal is lennék..De nem tudom rá szedni őket.:/
2013. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem engednek el, azt bizony el kell fogadnod.

Ráérsz ha idősebb leszel. Egyébként sem vagyok benne biztos hogy beengednének. Elég sokszor voltam már A7X koncerten, meg midnenfélén, de soha nem láttam ott gyerekeket.

Amúgy ilyen fiatalon én sem jártam még koncertekre, mégsem maradtam le semmiről.

2013. szept. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont gratulálok a kiváló zenei ízlésedhez, csak így tovább! :)
2013. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi:D amúgy 4.-ben elvittek tesómék a 2011-es magyarországi Rammstein koncertre és láttam ott nálam kisebbet is. Nem tudom, már nagyon el szeretnék menni egy koncertre:S
2013. szept. 24. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:
nem akarok bunkó lenni, de 12 évesen még megértem hogy nem engednek el. én a határ mellett lakom, Bécstől 60km-re és így is nagykorúval kellett elmennem. 12 évesen kapásból nemet mondtak volna :9 17,5 L
2013. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én voltam a koncereten és engem beengedtek pdig 12 vagyok! Mondjuk 3 19 és egy 16 éves sráccal voltam!

És jövőre megint megyek Bécsbe, de akkor Rammstein koncertre! :D

2013. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!