Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy elengedjen...

Hogy érjem el, hogy elengedjenek egy bécsi koncertre? 15/L

Figyelt kérdés

Szóval lesz egy koncert Ausztriában, pontosabban Bécsben, és nagyon el szeretnék menni, anyu viszont nem igazán lelkesedik az ötletért. Pesten simán elenged koncertre, úgyhogy nem magával a koncerttel van baja (gondolom), hanem Béccsel. De apám levinne minket (egyik barátnőmmel mennék), és ott is maradna a közelben, aztán hazavinne (helyesebben szállodába, mert nem mennénk aznap haza.) Plusz a barátnőm beszél németül, mindketten beszélünk angolul, és mobil is lenne mindkettőnknél. Ja, és amúgy egy csomóan mennek Magyarországról is, szóval még csak nem is az lenne, hogy mindenki külföldi, hanem pár magyar is lenne.

Mit csináljak, mivel nyugtassam meg anyát, hogy nem lesz semmi baj, hogyan győzzem meg, hogy elengedjen? Bármilyen apró ötletet szívesen veszek, hátha bejön :D


2010. szept. 10. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
itasd le őket
2010. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bizonyítsd be neki,hogy ügyes,felelősségteljes gyerek vagy.tudsz vigyázni magadra.

nyugtasd meg,mert csak aggódik.

2010. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy aggódik, de nem tudom, mit mondjak neki, hogy meggyőzzem. Elmondtam neki ezeket a dolgokat, amiket leírtam, de még így sem szeretne elengedni. Mondtam, hogy ketten leszünk, vigyázunk magunkra, apám is a közelben lesz... mit mondjak még? O.o
2010. szept. 10. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
1 hónapig átvállalsz minden házimunkát
2010. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen koncert? :D
2010. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
arra a buzeráns Adam Lambertre akarsz menni? pfff. az egy fos, ne költsd már ilyenre a pénzed-.-
2010. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!