Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Koreában melyik kpop bandák...

Koreában melyik kpop bandák számítanak híresnek és melyek azok akik alig vannak jelen vagyis kevés koncert vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Haracsini Makaroka, Vasalmini Hajcsika, Dzsikurto Moncsincsi, Hicsakiti Mikhotala ééééés a Kilodzsics! Ezek a legjobbak!
2013. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor ne tedd. Kösz :*
2013. szept. 21. 19:46
 3/16 anonim ***** válasza:

Hmm. hát elgondolkodtató kérdés. Pontos választ nem tuodk adni, de elmondom amit én gondolok:D

Szerintem most híres bandák: B.A.P, Exo, Infinite és még biztos vannak, de mot ennyi jut eszembe. Ők most elég aktívak, és sokan ismerik, szeretik őket. Akik még elég híresek, de most a legjobb tudásom szerint nem túl aktívak: Suju, Ukiss, Mblaq, Shinee, Bigbang, Beast

Akik nem túl ismertek: C-Clown, LC9 bár ők újak, Myname, Lunafly stb.

Nme túl sok és nem is pontos infó, de azért remélem valamit segítettem:)

2013. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

MINDENBEN egyetértek az előzővel..szerintem is így van:D Bár a shinee nem olyan rég jelent meg 2 klippel+azóta láttam pár koncert videót is meg szerepeltek a WGM-be is. Szóval talán a shinee nem tartozik oda.

Akik nem szerepelnek annyit oda írnám még a BTS is. Igaz ők is újak és épp, hogy mostanába van több koncertjük, de még csak 3 klippük van és nem olyan sok felkérésük mint egy B.A.P (kedvenceim) féle bandának:D

2013. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm:DD
2013. szept. 27. 16:56
 6/16 anonim ***** válasza:
Híresek: NU'EST, Infinite, TEEN TOP, BIG BANG, Troublemaker duo, SHINEE, EXO, Orange Caramel, F(x), 4MINUTE, B2ST, B1A4, After School, Hello Venus és előadok: Son Dam Bi, PSY, Hyunah hírtelen csak ennyit tudtam ^^"
2014. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. jan. 20. 14:31
 8/16 anonim ***** válasza:

Az első két válaszoló sok mindenkit felsorolt akit én is akartam és most hirtelen csak egy jut szembe akit kihagytak és mindenképp oda kell írni: Block B <33 I luv Block B

Nillili Mambo, Nalina, Very Good, kötelező darab tőlük :33 Nem túl aktívak, nem a legnépszerűbbek, de ez egy-két botrány és/vagy per miatt van. Egyébként ők a kedvenceim :))

2014. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
gyerekek a BigBang a legjobb én azt mondom :DDDDD
2014. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Hát én elmondhatom,hogy ismerem a Block B-t, az EXO-t, a BigBang-t és még sok másikat. De szerintem a BTS mindent visz. Az a legjobb és nagyon helyes benne a srácok :)
2014. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!