Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire lenne hangos egy...

Mennyire lenne hangos egy ilyen dob?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy (bocsánat ha hülyeséget kérdezek, semmit sem tudok a dobról) mennyire lenne hangos egy ilyen dob: [link]

Annyira szeretnék dobolni, hogy gondoltam kipróbálom milyen. (4 évet gitároztam egy zeneiskolában, 2 éve hagytam abba.) Valahogy mindig dobolni szerettem volna. Persze, a gitárhoz is volt tehetségem, de úgy érzem, a dob sokkal közelebb van hozzám. Amikor hallgatok olyan számokat amik direkt ilyen drum cover-esek teljesen beleélem magam a zenébe, mintha én dobolnék. Annyira imádom! De az a baj, hogy társasházban élünk, tehát nem lehet róla szó, hogy kapok dobot...Mert hangos. Ezért várom a választ a kérdésemre! :) Köszönöm előre!



2013. szept. 21. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
79%

Miért teszel fel egy kérdést, ha tudod rá a választ???


De akkor nem hagylak kétségek között. Ez, és kb az összes ilyen dob qrva hangos, még akkor is ha csak félgőzzel püfölöd. Egy társasházban ezen elkezdenél játszani lenne egy harminc másodperces koncerted, ahol a hallgatóság száma 100 fő (nem tudom mennyien laknak ott most mondtam valamit). A lényeg, hogy a 31. másodpercben az összes szomszéd, élükön a közvetlen szomszédokkal, habzó szájjal rúgnák rád az ajtót és megetetnék veled a lábdobot, utána közvetlenül a cintányérokat desszertnek.

2013. nov. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!