Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha nagyon drága gitárt veszek...

Ha nagyon drága gitárt veszek jobban tudok majd gitározni?

Figyelt kérdés

Mondjuk olyan 300 ezerért.

A híres gitárosoknak mind Gibson, Fender gitárjaik vannak, amik 200-700 ezer között vannak.


Ha olyan gitáron játszok, jobban tudok majd gitározni? Vagy semmi köze nem, lesz ahhoz, hogy jól fogok-e játszani, vagy sem?



2013. szept. 25. 09:53
 1/8 anonim válasza:
100%
A jobb minőségű hangszereken álltalában még nehezebb játszani mert sokkal érzékenyebb. Jobban kiadja a hibáid. Előbb tanulj meg rendesen gitározni akkor vegyél drága hangszert. Sok sikert!
2013. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

LoL.

Nem.

2013. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó minőségű ceruzával jobb könyvet lehet írni? :)

Nem. Nem azon múlik.

2013. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De most ha egy nagyon profi gitárosnak akinek 400-500 ezres gitárja van, a kezébe adunk egy 60 ezreset, azon is ugyan-olyan jól tudnak eljátszani mindent? Csak rosszabb lenne a hangzása? De maga a gitározása kifogástalan lenne?
2013. szept. 25. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Persze, ugyanolyan jól fog rajta játszani. Nem ezen múlik a tehettség.
2013. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Láttam már profi jazz-zongoristát, akik egy nagyon gagyi szintin is olyat játszott, hogy csak néztünk :)
2013. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Clairvoyant ***** válasza:
Lehetnek bizonyos előnyei ha drágább hangszert veszel - én pl. akkor jöttem rá, hogy szólózni nem nyaktörő mutatvány, amikor a jugoszláv, centiméterekben mérhető actionnel rendelkező gitár helyett vettem egy fokkal jobbat - az új gitár hangszíne, ha közelebb áll hozzád, az ízlésedhez, jobbnak hallhatod a végeredményt (egy single coil hangszedős gitárral death metalt játszani nem jó dolog), de a technikádon alapvetően nem fog javítani, inkább kihozza a szunyogvibrátótól kezdve az összes gyerekbetegséget. Ez szintén hasznos, de ehhez nem kell 300 ezres gitár, nagyon jó Schechter, Epiphone, LTD gitárokat lehet kapni már 150-170 ezertől, és ha nem vagy csőlátású elitista, akkor hosszú ideig elleszel velük.
2013. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!