Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jelentős hangzásbeli különbség...

Rolap kérdése:

Jelentős hangzásbeli különbség van egy tranzisztoros roland cube 15xl és egy előfokcsöves vox AD 15 VT? Az előfokcsövesre kell költenem valamit?

Figyelt kérdés
ugyértem nem kell benne semmit cserélni? és amúgy hongosabb a vox mint a roland?

2013. szept. 25. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan hatalmas különbség szerintem nincsen ilyen kis erősítőknél. Az előfokcsövet időnként cserélni kell, de normál használat mellett valószínűleg ez csak pár évente szükséges, és egyáltalán nem nagy összeg. Nem tudom, hogy melyik hangosabb, gondolom két azonos teljesítményű és hangszóróméretű kombó között nincs nagy eltérés. Az ilyen kis erősítőknek ráadásul nagy hangerőn eléggé vacak lesz a hangja, nem zenekari próbára meg koncertezésre valók, hanem otthoni gyakorlásra...
2013. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű hogy hangosabb. AZ ilyen 15W körüliek otthon gyakorolni bőven jók, feltekerve már üvölt egy szobában. :)

Próbára meg úgysem elég, szóval hangerőben nemigazán lényeg h melyik hangosabb esetleg egy hangyányival.

2013. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem.köszönöm :) egyébként nekem rolandom van és gondolkoztam hogy leváltsam e erre a voxra mert van rá lehetőségem. igazából amugy is csak otthon gyakorolnák sajnos nincs rá lehetőség hogy zenekarba játszhassak :(
2013. szept. 26. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megvan az egyik totál fölösleges leváltani, otthonra a Cube is tökéletes.
2013. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2013. szept. 29. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!