Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki ért a lakodalmas kultúrához...

Ki ért a lakodalmas kultúrához? Lehet, hogy én vagyok a hülye.

Figyelt kérdés

Az úgymond lakodalmas "stílus" arról szól,hogy kb.50 nótát,kb.15 év alatt sacc 500-an énekeltek el.Nem fordítva kellene ennek lenni?Nem érdekelne,ha ez réteg kultúra lenne(nekem is vannak határaim),de ez a kommersz.

Szerintetek?

Nem kell kultúrált válasz,de ne is pontozzátok le egymást.A kérdezőt meg lehet szídni,mert ,miért kötekszik:)


2013. szept. 27. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor kommersz, ha a Nóta TV-t nézed. :)

Másrészt ennek a műfajnak az a lényege, hogy Józsi bácsi is bármikor dalra tudjon fakadni, miután bevert 4-5 felest. Képzeld el, hogy mi lenne, ha a lakodalom vagy egy nagy buli közepén egy rakás ismeretlen dalt játszana. Olyasmi ez, mint a Bikini esetében a Részegen ki visz majd haza. Mindenki az ismert dalokat várja. Persze idővel bővíteni kell a repertoárt, de ez nagyon lassú folyamat, mire egy új dal beépül a többi közé. Meg aztán a lakodalmas műfaj nem az önkifejezésről és magas röptű gondolatok közléséről szól. :)

2013. szept. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lakodalmas kulturában szerintem ne keress minőséget. :)
2013. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!