Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Karácsonyra szeretnék 1...

Karácsonyra szeretnék 1 zongorát. De anyukám azt mondta nem kapok mert drága. Lehet megengedné akkor a szintetizátort az kb. mennyibe kerül? Ill. érdemes megvenni ha nem tudok még zongorázni sem és csak most szeretnék próbálkozni?

Figyelt kérdés
Zongora tanárhoz nem járhatok:'( viszont nagyon meg szeretnék tanulni mert nagyon tetszik.
2009. nov. 7. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg még el se mentél/ el se fogsz menni tanárhoz, akkor ne csodálkozz, ha nem vesznek neked. MENJ ELŐTTE ZENESULIBA
2009. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia nem tudok sajnos mert már középsulis vagyok és hát a pszichológus szeretnék lenni és ahhoz ide kell járnom.. Szóval zene suli kilőve:( azért köszi
2009. nov. 7. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha szerencséd van olyan 20-ért kapsz Keyboard-ot, ami hasonló a szintihez. Szerintem meg simán meg lehet tanulni zeneiskola nélkül is billentyűs hangszeren játszani. Ha van egy barátod aki játszik valamilyen hangszeren megkérdezed tőle, hogy melyik hang hol van, meg tabot, vagy kottát (szerintem inkább tabot) hogy kell olvasni, és akkor már célegyenesben vagy.

Sok sikert :D

2009. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kööösziiii:D:D:D remélem kapok:(

Esetleg ha valaki elmagyarázná nekem azt emg köszöném:D:D:D:D

2009. nov. 7. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Na mi lesz karácsonyra? :D
2009. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Anyu azt mondta ne álmodozak...:( áll. kapok mást:( ( de ki tudja lehet meglepneeeek :D:D:D Majd megírom:)
2009. dec. 15. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a zongorából? :D
2009. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
XD Nagy semmiiii:(:( Azt mondták majd ha nagy leszek veszek magamnak. Meg hogy így is sokat éneklek és ha még az meglenne-.- Na persze:)
2009. dec. 30. 18:03
 9/9 anonim válasza:

Ne add fel!


Menj el nyáron dolgozni, aztán vegyél egy jó hangszert.

2010. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!