Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Erdemes e megvenni egy epiphon...

Erdemes e megvenni egy epiphone 100 eb gitart 60 ezerert? Mennyire megbizhato? Kenyelmes? Es milyenek a pick up ok?

Figyelt kérdés

Egy epiphone 100 eb. Az erdekelne hogy ez a gitar meger e 60 ezret masodik gitar lenne az elso sima strato 12 eves noname sima pick up okkal szerelve ! itt a link

ha valkinek van valami tapasztalata kerem segitsen !

link:

[link]


2009. nov. 8. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön az egyik csávó, hogy van neki eladó 40-ért is :D
2009. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem nem nagyon éri meg
2009. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az elsot nem ertem a masodikat ki tudnad fejteni !

mi rossz benne ?

2009. nov. 8. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:

van egy csávó aki árulja itt a gitárját

nem rossz ez a gitár sem, de szerintem nem ér meg 60-at

2009. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

jah ertem en nem arulom csak hogy erezd hogy milyen gitarrol szeretnek valtani es persze jobbat szeretnek...

Koszonom szepen! Tudnal mondani Les Paul formaju gitart ami megeri es nem kerul tobbe 75 ezernel? Tudom van cort de nekem nem tetszik nekem klasszikus les paul forma kell.

koszonom meg1szer.

2009. nov. 9. 14:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Les Paulban nem vagyok otthon, de szerintem a pick-up-ra figyelj oda vásárláskor. Meg 60-ból már egy 24 bundosat is tudsz venni stratoban (les paulban nem vagyok otthon XD)
2009. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

koszonom ! bar sajna nagyon regota szeretnek les paul es most talan tudok venni eggyet tudom 24 bun bar nekem szerintem eleg lesz a 22 :D

Ha valaki tudna ajanlani Les Paul szbvanyu gitart az megkoszonnem, a lenyeg hogy az eredeti szabvany les paul formaja legyen a cort nem tetszik .

2009. nov. 9. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Medgyesi bácsi féle craftsmann , az megéri !
2010. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Korrekt választás!Tekintve hogy jó gitár! Nyugodtan vedd meg!Szerintem a Gibson/Epiphone gitárok a leg sokoldalúbb gitárok!
2011. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!