Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretem a Gore metált,...

Blackmetalmate666 kérdése:

Szeretem a Gore metált, Brutal Death metált és a Black metált. Ha az emberek megkérdezik milyen zenét hallgatok, és elmondom, hülyének néznek és továbbálnak. Gondoltam, hogy ezek a zenék mindig is hírhedtek voltak, de ennyire?!

Figyelt kérdés
Szerintem ha az embereknek szélesebb lenne a látókörük zeneileg, nem csak az értelmetlen gépzenét (disco) és idióta kábítószerezésre buzdító rapp zenét hallgatnának, hanem befogadna a csöppnyi agyuk valami, mélyebb és igényesebb zenét is.Vagy tényleg én vagyok a hülye?

2013. okt. 4. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Gore jöhet,Brutal Death jöhet, Black is simán jöhet.

Amúgy az emberek fele azt sem tudja,hogy ezek a stílusok pontosan milyenek.Csak annyit fognak fel,hogy metál és kész.Nem érdekli őket,hogy az most nu metál vagy folk metál vagy esetleg gore. Náluk el van könyvelve,hogy a metál az rossz és erőszakos,durva meg ilyenek.

2013. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na ja, sajnos.Pedig szerintem ezek a zenék, számítanak igazi művészetnek. :D
2013. okt. 4. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi számít művészetnek. Én szeretek ilyeneket hallgatni mert könnyen találok olyan dalt aminek a szövege vagy hangulata igazán megfog.
2013. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igaz! :D Jó zenék vannak ilyen stílusokban.
2013. okt. 4. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Magam is Black metál rajongó vagyok. Dissection, Watain, Burzum, Carpathian Forest főleg.
2013. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egyet értek veled. Velem is ugyan ez a helyzet. Szeretem hangosan hallgatni a zenét a fülesbe, akár utcán is, és amikor meghallják amit hallgatok teljesen hülyének néznek. Pedig amit én hallgatok az csak szimpla Trash metál, ami azért nem olyan durva. Annyit tudok csak ajánlani, hogy akinek azért előítéletei vannak, hogy te metált hallgass, azzal szóba se állj. Emellett tartalomba a hőn áhított rapp számaik jóval alacsonyabb színvonalat képviselnek mint bármely metál szám.
2013. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A black metál mióta minősül "igényes" zenének? Vegyük alapul a Burzumot amit ki nem állhatok... Az egész nem más mint értelmetlen zajforrás. Legalább lennének benne zúzós gitár témák, akkor azt mondanám van értelme, minimális persze. Akkor ott van a Mayhem, az sem valami igényes , sőt eléggé igénytelen hangzása van. Metál kategórián belül, amit én szeretek az az industrial metál és a gothic/dark metál. Az elektrónikus zenének is megvan a maga világa, nem a diszkó zenére kell gondolni. Pl: Industrial, Dark Electro, EBM , ezek fantasztikus műfajok. Engem hidegen hagy az, hogy gépzene vagy sem, esetleg hogyan készül, ha a hangzása jó leszarom milyen eszközzel, hangszerrel vagy géppel állították össze. Egyébként rengeteg olyan industrial elektró létezik, ami lepipálja az összes black metál számot eme világon.
2014. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tuccennéljobbat válasza:
22%
hát nem csoda hogy hülyének néznek gondolom még jön hozzá az a bu zi stílus mind öltözködésben mind frizurában megmutatkozik, te is ugyanúgy fikázod a másik műfajt. van aki ezt hallgat van aki azt
2014. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hm.

Szerintem ha az embereknek szélesebb lenne a látókörük zeneileg, befogadná a csöppnyi agyuk az "értelmetlen gépzenét (disco)" és az "idióta kábítószerezésre buzdító rapp zenét" is.

2014. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tuccennéljobbat képzeld el, hogy teljesen normálisan öltözködök, nem hordok Gorgorothos felsőket, a hajam pedig rövidre van nyírva.Mi a meleges ebben?Idióta. :D
2016. ápr. 1. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!