Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy van ez? Egy igazi rocker...

Hogy van ez? Egy igazi rocker nem hallgat pop zenét tudtommal. Pl. A Bullet For My valentines hogy hallgathat 1Dt? Csak szerintem gáz ez?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a rockerek csak rockot hallgathatnak? neeeeem!!! ne legyél már ennyire buta. Azt hallgatnak ami tetszik nekik, attól még ugyan olyan rockerek..
2013. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Igazi rocker"... Ha az igazi rocker alatt azt érted, hogy minden más zenei irányzatot szid, ócsárol, nem épes meghallgatni, akkor igen. De egy igazi rocker élvezi a zenét amit szeret, és amíg senki nem köt bele, hagyja másoknak hogy azt hallgassák, amit ők szeretnek. A lényeg a tisztelet.

Én is főleg rock zenét hallgatok, de mostanában megszerettem Lana Del Rey-t, meg régebbről megmaradt Lady Gaga, "meghallgatom az új számait" szinten.

Ez nem úgy működik, hogy te eldöntöd, hogy rocker leszel, és akár tetszik egy rock szám, akár nem, meg kell hallgatnod, valamint akár tetszik, akár nemegy pop/rap/akármi, utálnod kell. A zenei ízlés egy összetett dolog.

2013. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, persze, megvan tiltva nekik!
2013. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mért ne hallgathatnának popot? Ha az is tetszik akkor nyugodtan...
2013. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is rockernek vallom magam, és mindent meghallgatok, ami tetszik.

Lana Del Rey zenéje pl. nagyon tetszik.

De rengeteg ma "hipster" zenének elkönyvelt számot is szeretek.

Sőt, Kid Cudi is nagy kedvencem!

Az meg gondolom még meglepőbb, hogy (igazi) dubstep-et, chillstep-et, és drum and bass-t is hallgatok, a techno mellett.

2013. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Többiekkel értek egyet. egy intelligens rockernek ócsárolnia sem kell más dolgoat, csak azért, hogy ne sérüljön a kis rockersége.
2015. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!