Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A fiúk miért nem szeretik...

A fiúk miért nem szeretik Justin Biebert?

Figyelt kérdés
Én 18 éves fiú vagyok és azóta hallgatom mióta kijött az első száma.Láttam az életrajzi filmjét is és szerintem nagyon nagy dolog hogy ideáig eljutott ennyi idősen.Sok fiú azt se tudja hogy jutott el idáig és csak mondogatják hogy bu*i pedig a legszebb csajokkal van egy színpadon és rengetegen szeretik,többen mint Cristiano Ronaldot!
2013. okt. 10. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem speciel irrital a kinezete, a hangja, a viselkedese es nem tetszik a zeneje.
2013. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 schocko ***** válasza:
Mit szeressünk rajta?
2013. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

te is gay vagy? :d


egyébként vannak jó zenéi. de az utóbbi időben egyre jobban megnőtt az arca.



most jól kigyúrta magát, pont az előbb néztem képet róla.

2013. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Heló!


Először is, hogy kerül ide C. ronaldo?


Másodszor, ne általánosíts.


Továbbá: Nyilván a zenéjét nem szeretik, nem tetszik nekik.


De msot cska az én nevemben beszélek.


Nem tetszik a zenéje. Közhelyes, giccses, nyáladzó, egyszerű, mint a bot. A hangja rendben van agyerkenek, de semmi egyéb, ennyi. A szövegek gázok, kliséktől hemzsegnek, az aláfestés pedig csakis a mai egyik divatot lovagolja meg.


Egyébként magára Bieberre nem mondhatja azt az ember, hogy szereti, nem szereti, hiszne sose találkoztál vele! Maximum annyit, hogy szimpatikus, vagy sem. Nekem például nem az, elég csak a multkori "rajongóköpködését" nézni - vagy amikor elkezdte magyarázni, miért nem tudta kinyitni a forgóajtót...


Szóval ha neked tetszik amti csinál, szereted, akkor ennyi, örülj neki, kész. De ne általánosíts! És fogadd el, ha valakinek nem tetszik.

2013. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 muhahahehe ***** válasza:

Te mirét szereted JB-t? B¤zis, hüyle a dalok szövege, béna azene... és rengetegen utálják, többen, mint Cristiano Ronaldot!


Ez tetsz, kész, ennyi. Erre a kérdésre akkor kapsz megfelelő váalszt, ha odamész minden emberhez, aki nem szereti, és megkérdezed tőle, miért?

2013. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez a két száma nagyon jó, és van még.


http://www.youtube.com/watch?v=4GuqB1BQVr4


http://www.youtube.com/watch?v=Ys7-6_t7OEQ


és szép feje van a kis gyökérnek. kifacsagatnám. :d

2013. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!