Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez jó lesz első gitárnak egy...

Ez jó lesz első gitárnak egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 11. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. :)
2013. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt kellene tudni hozzá, mennyire állnak magasan a húrok a fogólap felett és mennyire pontos a bundozása.

De így első ránézésre szerintem megéri.

2013. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akár jó is lehet, bár én az ára láttán kicsit gyanakodnék. Az lenne a legjobb, hogyha valaki olyannal mennél el megvenni, aki tudja, hogy mire kell figyelni, és kiszúrja, hogyha valami komoly olyan hibája van...
2013. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit lutri, mert semmit nem tudni róla.

Lehet, hogy egy tesco-s gitár, ami rémesen gagyi (egyszer kíváncsiságból vettem egy olyat), lehet, hogy elfogadható kezdőhangszer.

2013. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Okés, hogy "special edition", de valami márkája azért csak van. :)
2013. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a márka neve ugyanilyen sokatmondó lesz. :)

A kínai nevenincs gyártók szoktak ilyenekre mindenféle spanyolos hangzású neveket ráírni.

2013. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Megkérdeztem, hogy milyen márkájú de még nem válaszolt.

2013. okt. 11. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pontosan ugyan az a készlet, amit én kaptam a szüleimtől, mikor elkezdtem gitározni. Ennek már közel 6 éve és még ma is használom néha :) Idén nyáron kellett rajta hangolókulcsokat cserélnem, mert az eredetin elnyíródtak a fogaskerekek, de semmi más problémám nem volt vele. Ha valóban ugyan az a szett mint az enyém, akkor tanuló gitárnak tökéletes :)
2013. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!