Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A magyar Within Temptation...

A magyar Within Temptation koncerten ott lesz Tarja is?

Figyelt kérdés
2014 március

2013. okt. 13. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:

miért lenne ott? ez WT koncert lesz...meghívottak listáján nem olvastam Tarját...amúgy Tarja honlapján nincs magyar koncert esemény...


[link]

2013. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Na, akkor nem megyek el a koncertre. Amúgy is csak 11/l vagyok de hát Tarja miatt mentem volna el csak. Ha csak nincs ott valamelyik Epicás vagy Nightwishes tag vagy Floor Jansen. Mondjuk már ő is Nw tag. Azért a WT is nagyon jó zenekar, apukám kedvence, de inkább megvárom hogy Budapestre jöjjön a Nightwish, Epica, Tarja. Így maradtam le az áprilsi Nw koncertről. Mondjuk Anette úgysem jó élőben.
2013. okt. 14. 06:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem Anette énekel, hanem Floor Jansen.
2013. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tehát már Anett is elhagyta a NW-t? jönnek mennek a frontemberek...

persze Tarja volt az igazi

azért a WT. biztos jó lesz...

2013. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Azért lehetne esetleg ott Tarja a WT koncertjén mert az új albumuk első dala egy Tarjával közös dal, szerintem ezért kérdezte a kérdező, de egyébként én sem tudom, szerintem egy dalért nem megy el mindenhová a WT-vel.
2013. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ott lesz Tarja!!!!!!!!



[link]

2013. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem lesz ott!
2014. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mégsem????? Akkor miért írják hogy ott lesz???
2014. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tarja aznap máshol koncertezik, történetesen Bulgáriában. Hollandiában koncerteznek majd együtt, itt viszont nem lesz közös fellépés. Mindketten külön jönnek, a WT a PeCsába márc. 14-én, Tarja pedig a Fezenre júliusban.
2014. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!