Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akinek nincs vmi szép hangja,...

Akinek nincs vmi szép hangja, de mondjuk nem is a legrosszabb, az megtanulhat énekelni ének tanár segitségével?

Figyelt kérdés
Úgy értem,h pl egy x faktorhoz nagyon gyönge lenne.
2013. okt. 24. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden megtanulható ha az illető tényleg akarja. Nyilván születni is kell hozzá, meg kell önkritika....:)
2013. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 évig (kicsit jobb hang esetén nem kell ennyi) csak az éneklésre gyúrod rá magad, egy olyan JimmyfiaKrisztián szintre bárki fel tudja magát tornászni.
2013. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elküldtem véletlen.


De ha már van egy kis hangod, akkor azt lehet képezni. 1-2 év tuti kell hozzá.

2013. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy X-faktor-hoz kb. 5-6 év intenzív éneklés kell minden nap, ami napiszinten minimum 1 órát vesz igénybe de átlagosan elég másfél órát! Ahhoz, hogy valakiből jó énekes váljon "fel kell fedeznie önmagát" azaz meg kell találnia az embernek, hogy az éneklésen belül milyen az ő stílusa (rock, pop, R&B vagy akár komoly zene)! Én nekem soha sem volt énektanárom és már két éve énekelek ilyen intenzíven! Az első néhány hónapban elég csak skálázni a hangoddal és azt se muszáj 1 órán át egyenlőre elég még kb. fél óra! Később úgy fél év elteltével pedig már át kell az életedet úgy szervezned, hogy az éneklés mindig minden nap ott legyen a napirendedbe! Ha vannak rossz napjaid és kezded esetleg úgy érezni nem való neked a zene akkor még énekelj 1 hétig intenzíven! Soha ne a jelen alapján dönts és programozd be úgy magad, hogy "nekem ez sose sikerülne" ezek "kifogások" miatt pl.: Későn érek haza, sokat kell tanulnom, a családtagjaimat zavarják vagy hogy én nem zenei családban születtem! A lényeg az, hogy azt csináld amit szeretnél és ne azt amit a szüleid akarnak, mert ők nem látják azt igazán, hogy te ki vagy!
2013. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!