Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legjobb és legrosszabb mondat,...

Legjobb és legrosszabb mondat, amit mondott neked a tanár?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem itt az egyetemen volt a legjobb élményem, mikor egy tanár azt mondta, hogy kreatív vagyok, és ez tetszik neki :). A legrosszabb... nem is tudom... talán az, mikor a tesitanár lesüketezett ilyen tipikus tesitanáros stílusban ("Süket, vagy te..." még szerencse, hogy nem folytatta...) (az történt, hogy kapura dobáltunk kéziben, és akkor már nekilendültem, amikor úgy gondolta, odamegy a kapu elé, és akkor már eldobtam a labdát, mikor szólt, hogy fejezzük be... és sikerült oldalba találnom :D...).

Ami meg így poénszinten volt durva, az magyartanárom:

Jó helyen kapirgálsz...


21/l

2010. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Legrosszabb... (utólag kinevetem, de a pillanat hevében nekimentem volna)

Kémia tanárom, akit folyton b*szogattam(nem a jó magaviseletemről voltam hirhedt) óra után közölte velem: én tudod neked ajánlani egy nagyon jó pszichológust :D mondom, tanárnő!!? a sajátjáát? :O -.- Huh.

Meg a régi rajztanárom közölte, hogy "Magának se apja, se anyja, gyerekszobája se volt?" Mindezt egy k*baszott vonal miatt, mert nem úgy húztam ahogy ő kérte(sose voltam még benn az óráján).

2010. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 happyday ***** válasza:
85%

legrosszabb:töriórán rögtönzést írtunk.mielőtt a tanár lediktálta a kérdéseket,a lap hátuljára leírtam néhány fontos dolgot a leckéből...a töritanárnak van egy 'rossz' szokása,hogy minden rögtönzést és tesztet aláír.Amíg aláírta,frászoltam,hogy mi lesz,ha észreveszi...a puskát nem vette észre,DE azt igen,hogy furcsán viselkedek,és megkérdezte:'-Jól vagy?'

a legjobb mondat az volt,amikor a magyartanárnő a következőt mondta a egy vertsemre:'-Hú,a hideg is kirázott!Majd a híres költő leszel,kaphatok autogrammot?'


L/14

2012. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Legrosszabb: még soha nem sértett meg tanár ezalatt a 15 év alatt, ezt is poénnak vettem, de a tanár is annak szánta:

Nagyon sötét vagyok matekból. Az egyik órán elsőként megoldottam egy feladatot, nagybüszkén bejelentem a tanárnak. Jó is lett. Erre az osztálytársam:"én ezt nem értem".

Tanár:"Ne szórakozz már, ezt még az XY (én) is meg tudta csinálni" :D


Legjobb az egyértelműen az volt, mikor idén a tesitanárom megkeresett, hogy rám gondolt hogy képviseljem egy versenyen az osztályomat mert lelkes is, meg ügyes is vagyok.:)

2013. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!