Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit lehetne mondani a The...

Mit lehetne mondani a The Beatles-ről?

Figyelt kérdés
Prezentációt készítek a The Beatles-ről. Találomra választottam, mert sokan ismerik őket. Nem szoktam a zenéiket hallgatni. Most belehallgattam egy-kettőbe. Nem rosszak, de megmondom őszintén nem az én stílusom. Viszont a prezentáció végén pár mondatos rövid véleményt kell mondani. Szerintetek mit mondhatnék? Valami ötlet?

2013. okt. 26. 22:22
1 2
 1/18 viktorvarga ***** válasza:
5%
hát azt hogy akkor biztos jóvolt ,de mostmár egy rakás szar.:)
2013. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%
A világ első ún. fiúzenekara volt. Kb. ennyi. Rajongói körében túlértékelt, zeneileg, énekileg semmi extra.
2013. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Rakás szar? Ez picit erős, nem gondolod? A tanár elé meg nyilván nem állhatok oda úgy, hogy találomra választottam, de amúgy egy rakás szar. Mellesleg valamiért mégiscsak híresek lettek és a mai napig azok is és olyan rekordjaik vannak amiket senkinek nem sikerült megdöntenie ezidáig. Szóval ha nem is nyűgöz le a zenéjük, az merő túlzás, hogy szar.
2013. okt. 26. 22:30
 4/18 A kérdező kommentje:
A másodikkal sem értek egyet. Nem kommentálom. Az "ötlet" alatt pedig a "rakás szar"-nál és a "semmi extra"-nál picit kreatívabbra gondoltam. Várom a többi választ.
2013. okt. 26. 22:32
 5/18 anonim ***** válasza:
2%
Ne minket okolj a szar témaválasztásod miatt. Amúgy meg ott a wikipédia, minden lényeges infót megtalálsz róluk.
2013. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Korszakalkotók voltak. A Beatles volt az első "kreált" fiúcsapat. A koruk 1D-e, a különbség annyi, hogy a Beatles tagjai valóban tehetségesek voltak.

McCartney és Lennon egyedül is megállták helyüket. Lennon pl. az Imagine című dalával szintén zenei forradalmat indított el.

A 60-as évek popkultúrája tulajdonképpen a Beatles-re épült, még ma is rengeteg rajongójuk van.

Zeneileg ma már egyszerűnek tűnnek, de abban az időben, mint mondtam, zenei forradalmárok voltak.

Sokak szerint túlértékelt a Beatles, de ízlésről nem illik vitatkozni.

2013. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szar témaválasztás? :DDDD A kultúra kicsapja a biztosítékot! :D Remélem ezt te sem gondoltad komolyan drága barátom. "Szar" maximum te vagy, nem a témaválasztás. Látom nem megy a gondolkodás... sajnálom, hogy ilyen nehéz feladat elé állított a kérdésem. A témaválasztás nagyon is jó, méghozzá azért, mert ez az a téma amiről bőven van mit mondani. :)

Látom problémáid vannak az olvasással is, de lásd kivel van dolgod, segítek! A prezentációm elkészítéséhez természetesen segítségül hívom majd wikipédia és google barátomat -most jön a csavar-, a végén viszont mondanom kell valamit róluk. Nem azt amit a wikipédia ír, hogy hány lemezt adtak el... hanem véleményt. És mivel nem ismerem őket túlságosan, ezért kértem segítséget.

Remélem nem fogalmaztam túl bonyolultan az egyszerű kis agytekervényeidhez. Nagy az Isten állatkertje. További szép estét! :)

2013. okt. 26. 23:07
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm! Sokat segítettél! :))
2013. okt. 26. 23:09
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

én arra hegyezném ki a végén, hogy ugye híresek voltak arról, hogy sorra ájultak el az emberek izgalmukban a koncerteken, lehet is ilyen felvételeket találni a youtube-on, (ahol mellesleg olyan atom kész van a zenekar, hogy na akkor tényleg szarul játszottak, írom ezt úgy, hogy amúgy rajtuk nőttem fel, a szüleim fanatikus Beatles gyűjtők, rajongók voltak és én is természetesen szeretem őket) és ma már ilyen nincs, hogy valaki elájul a látványuktól, ugyanis akkoriban az emberek tűkön ültek, hogy mikor jelenik meg az új lemez, mikor hall egy rádió interjút, jelenik meg egy cikk róluk, vagy láthat valami kis koncert tudósítást, se videóklip nem volt, se videó magnó, amivel bármit felvehettek volna, nyilván internet se. ma ha valaki rajong egy sztárért, akkor végtelen mennyiségű képet és videót tud nézni róla, rengeteg koncert felvételt nézhet meg, így aztán ha látja élőben nem éri akkora sokk, hogy elájuljon...



Ja és kérlek az előadáson majd nehogy "Bitliszt" mondj, hanem "Bítlsz"! ;)

2013. okt. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sokkal nagyobb extázis volt körülöttük, mint a mostani menő zenészek körül. Lennon mondta is, hogy híresebbek, mint Jézus. Lennon szókimondó stílusáról is beszélhetsz. + Nélülük most teljesen más lenne a zenei világ!
2013. okt. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!