Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Menyire számítanak ezek a...

KefirHun kérdése:

Menyire számítanak ezek a bandák emos-nak? Egyáltalán azok-e vagy sem? Csak azért kérdezem mert haverom megnézte miket hallgatok, 's ilyet mondót hogy "te ilyen emos zenéket hallgatsz" :D! Bandák lent ->

Figyelt kérdés

Igazán nem érdekel hogy emos vagy nem mert tetszenek ^^, csak furdal a kíváncsiság hogy igaza volt-e :D!

Bring Me The Horizon,Bless The Fall,SilverStein,Underoath,Fit For Rivals,I See Stars,Bullet for My Valentine,Motionless In White, As I Lay Dying,Asking Alexandria,August Burns Red, Motionless in White,Pierce the Veil,I See Stars,Get Scared,Rise Against,Slipknot,Eyes Set To Kill,Avenged Sevenfold,Bob Marley 's néha Suicide Silence Bob Marley. Előre is kösz a választ :)



2013. nov. 3. 13:43
1 2
 1/12 dragonkalo ***** válasza:
50%

Húúúú öcsém ezek rohadt jó bandák,szerintem nem attól leszel emós,ha ilyet hallgatsz,hanem inkább a stílusodtól,és persze attól,hogy mindig fájdalmas arccal,csöndben üldögélsz,vágdosod a karod,csuklód.

Nyugi nem vagy emós^^


ASKING <3.


15/F

2013. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Osztom az első válaszadó véleményét! :D

16/F


Ui.: System Of A Down-t nem hallgatsz? :( :D

2013. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Fájdalmas arccal hm... ezt még így nem hallottam :)

Hát a ruháim egy része kb fele negyede rock-er stilusú, szoktam kommunikálni a külvilággal, bár nem vagyok egy dumagép :D... bár ha olyan emberek vesznek körbe inkább beteszek a fülesen valami jó zenét :D...

De hogy nem hallgatok SOD-ot... :D Chop Suey!,Toxicity,B.Y.O.B. kedvencek :),de ezek is jók szerintem: Lonely Day,A.T.W.A.,Soldier Side, Aerials

Slipknot-ot is hallgatok :)

2013. nov. 3. 23:29
 4/12 anonim ***** válasza:

Jól van akkor, már megijedtem. :D Hypnotize is jó, és amúgy nekem a Lonely Day az egyik kedvencem tőlük! ;)

Amúgy én is úgy vagyok vele, ahogy te: nem vagyok egy nagy beszélő típus, és a ruháimmal is inkább a rockot képviselem. :)

Slipknotot én is hallgatok, azok is kemények. :D

2013. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 dragonkalo ***** válasza:

#1 vagyok :D


Én is főleg a rockot képviselem,most is már kéne venni bandás pólókat :3

De mondjuk én hangosabb típusú vagyok :DD

2013. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
rám is azt hiszik, hogy emos vagyok, bár ink a hajam miatt XD >< én is ezeket hallgatom nagy részt :'D és rohadt jók *-* 16/l
2013. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nekem is kéne venni valami jó bandás pólókat *_*

Milyen sok jó ízlésű ember :D,hm akkor nem csak engem néznek emosnak x'D

2013. nov. 4. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Sok jó ember kis helyen is elfér. :) Amúgy nem tudom, mi köze van ennek ehhez, de most ez jutott eszembe... :D


(#2,#4 voltam)

2013. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dragonkalo ***** válasza:

Engem nem néznek emos-nak csak ilyeneket hallgatok :DD


#1 voltam.


Hiába na ízlés az ízlés :$

2013. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tóth Szabolcs (RoMe ***** válasza:
Ha ezek emósak, akkor én eddig kő alatt éltem :D
2013. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!