Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most komolyan van aki szerint...

Most komolyan van aki szerint Avril Lavigne rock/punk zenét játszik? Meg egyáltalán miért nevezik őt punkhercegnőnek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, nevetséges.
2013. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Csak az akar lenni, mint Taylor Swift meg a többi divatrocker.
2013. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Múltkor itt volt egy emberke gyk-n, aki valami olyan kérdést tett fel hogy vannak e még "normális" punkok, mint a Green Day...


Azon is nem kicsit nevettem...

2013. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a régi stílusát szerettem, de csak a stílusát, mert a zenéjének régen sem volt semmi köze a rock/punk zenéhez, de a mostani számai... nevetséges, hogy manapság ilyen "zenét" neveznek rock/punk zenének... nemrég olvastam egy cikket róla és ott volt punkhercegnőnek titulálva és nem értettem hogy miért, csak ezért kérdeztem meg hátha vki tudja... :D
2013. nov. 3. 20:49
 5/13 problem3girl ***** válasza:
100%

Csak azért hívják így mert régen ilyesmi volt a stílusa és ez a név rajta maradt. De ő sosem hívta magát punknak.:

http://www.youtube.com/watch?v=RYfZ9o_UI2E

Egyesek azért mondják ,hogy rock vagy punk zenét játszik mert ezek az emberek bolondok ,és azt hiszik hogyha valakinek hasonlít a stílusa a punkhoz akkor a zenéje is punk. De még pluszba Deryck Whibley volt a férje.

2013. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 RamoneGirl válasza:
Szerintem a "hercegnő" szó a válasz erre.
2013. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A régi zenéi még valahol esetleg lehetnek rock zenék, de punkok azok sem. de amúgy ja, hát sokan vannak, akik mindenkire minden címet aggatnak. Pl. Pinkre, hogy rock zenész. Én egyébként Pinket szeretem, de nem lett attól nagyobb rocker.
2013. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Illetve azt nem tudják sokan, hogy ha van 1 gitár meg 2 dob a zenében, attól még nem rock.
2013. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Vannak, akik abban a tévhitben élnek, hogy Avril rock/punk zenét játszik. Eleinte volt pár ,,erősebb", punkosabb dala, mert akkor ez volt a divat. Kiskorában pedig rocksztár szeretett volna lenni. Valószínűleg ez a két tényező játszhat közre a tévhit kialakulásában. Punkhercegnőnek pedig az öltözködése miatt hívják. Kissé punkosan öltözködik, (bakancs, neccharisnya, halálfejes póló... stb.) a hercegnő pedig a színek miatt jön (rózsaszín, lila).

Persze mostanában jóval másképp néz ki, Chad jó hatással van rá. (:

2013. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
91%
Nevetségesnek tartod a zenéjét, de azért meghallgattad. Gratulálok..eszed az van az a lényeg. Egyáltalán nem nevetséges, nevetséges itt te vagy. Gondolom te ilyen Justin Bieber fan lehetsz. Én tiszteletbe tartom, ha te azt szereted neked is ezt kellene nem pedig egyből leszólni hogy nevetséges. Szerintem te nem tudnál addig eljutni mint ő. Erről ennyit.
2014. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!