Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok. Vélemény a nyakba...

Gitárosok. Vélemény a nyakba êpîtett hangszedôs gitárokròl?

Figyelt kérdés
Egyik haverom apukája hozott egy gitárt a távolkeleti ûzleti ùtjárõl, Koreábòl. A gitárnak èrdekes mòdon a nyakába ès nen a testèbe szereltêk a hangszedöket. Haverom, aki kèpzett gitáros, azt mondja, hogy baromi jòl szòl ès hogy sokkal jobb, mint az elözö, hagyományos gitárjai. Faterja mondja, hogy hoz nekem is ha megy legközelebb. Èn is pont gitárt szeretnèk venni. Szerintetek ilyet vegyek vagy hagyományosat? Haverom szerint ez a jövö ês csak ilyet szabad venni....

2013. nov. 4. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy jó ideje gitározok, tudok is róluk sokat de ilyen hogy a NYAKÁBA van építve a hangszedő még soha nem láttam/hallottam. Küldj róla képet/videót vagy a nevét írd le pontosan, erre kíváncsi vagyok! :D
2013. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Hogy a büdös lófenében lenne már a nyakában a hangszedő?

Valamit erőteljesen félrenéztetek.

2013. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor ti nemvagytok túl tájékozottak. Persze hogy van olyan. Nem jön naponta szembe az utcán, de azért nem egy alien :)


Persze képet stb.-t várunk a gitárról!

2013. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom.
2013. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Varom az mmst a havertòl. Ez igaz, èn is láttam. Dupla humbucker, az egyik közvetlen a fej alatt a másik pedig a test ès a nyak találkozásánál. A testen van a pickup váltò, hangszin, hangerö poti, de amûgy csupasz, kb ùgy nèz ki, mint a line 6 gitárok, csak kicsit kisebb a teste.
2013. nov. 6. 10:59
 6/14 anonim ***** válasza:

???

Milyen márka típus ez mégis??

2013. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A márkája : Electron. Megkaptam a kêpet, csak valamiêrt nem megy a feltöltès :( Próbálkozom.... Most voltam a Karesznál, tènyleg zseniális a gitár olyan orrhangja van a ae elsö, azaz anyak teteji pickup állásba, mint egy igazi csellònak. Döbbenet! Már biztos, hogy hozatik egyet a faterjával!
2013. nov. 7. 20:00
 8/14 anonim ***** válasza:
ez a gitár már engem is érdekel...
2013. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Valòigaz, mèg gyerekcipöben jár az Electron gitárok gyártása, de most akadtam rá, hogy Greg Pettond is ugyanolyat használ, mint a haverom, csak az övèbe más hangszedök vannak a nyakban.
2013. nov. 9. 20:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Kép akkor nem fog jönni a gitárról?
2013. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!