Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért találok minden mai...

Miért találok minden mai zenét, hogy mondjam finoman. Nem jónak?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy tud a mai fiatalság, még a felnőttek egy része is ilyen "zenét" hallgatni. Egyszerűen nem tudok azonosulni a mai zenékkel, és 13 éves fejjel inkább hallgatok Uriah Heep, AC/DC, Bikini, Kraftwerk,Giorgio Moroder, Republic-ot és egyéb régi zenéket Velem van probléma, vagy tényleg a mai világnak ennyire korcs (elnézést a kifejezésért) az ízlése? 13/F
2013. nov. 4. 19:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Melyik stílust gondolod rossznak? Az nem derült ki. Én nem szeretem azokat amiket felsoroltál.
2013. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%

Lehet hogy majd a rajongók lepontoznak, de szerintem igaza van

,legalább részben a kérdezőnek. Pl a what does the fox say című szám pontosan miről is szól? Semmi érzést, értéket nem képvisel, csak a bulibuz!k rázzák rá a seggüket. Semmi maradandó és értékes dolog nincs benne. Fél év múlva senki se fog emlékezni rá, hogy egyáltalán létezett valaha ilyen. És sajnos manapság egyre több ilyen "diszkózajt" csinálnak, ami kb annyiból áll, hogy egy kifestett műb*zi értékelhetetlenül, zagyvaságokat kornyikál, aztán a dj megnyom pár gombot és kész a remekmű. Örülök, hogy van még értelmes tini aki inkább normális zenét hallgat, ahelyett, hogy pl a justín bíbör által a facebookon menőnek ítélt zajt hallgatná orrba-szájba.

2013. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Pontosan az olyan stílusú "zenéket" gondolom rossznak, amilyeneket a 2-es számú válaszoló leírt.

Vannak még mai rock együttesek, pl: a green day vagy micsoda

amik szerencsére nincsenek annyira lesüllyedve, de valahogy ezeket sem tudom úgy hallgatni, mint a régi klasszikusokat.

Nincs meg bennük az a valami, amik a régiekben.

2013. nov. 4. 20:36
 4/24 A kérdező kommentje:
Elnézést, de nem tudom rendesen megfogalmazni hogy milyen stílusú mai zenét tartok rossznak, számomra egyik sem olyan, amit hallgatnék.
2013. nov. 4. 20:47
 5/24 anonim ***** válasza:

Régen voltatok discoba. 2-es, ha nem értesz a keverőpulthoz akkor ne írj olyat hogy megnyom pár gombot...

Amúgy Justin meg az a foxos pont a legalja mindennek. De ember, ezt kiszereti? Discoba soha nem halottam még. Amikor először láttam és hallottam azthittem meghalok a röhögéstől.

Na de van a disco, amik mások mint amit mondtatok. Itt van pár példa:

Guille Placencia

Uto Karem

George Privatti

Magyar:

Bricklake

Chris Lawyer

Ezekre keress rá, ez nem az amiről ti beszéltek. Bricklake- Senden Baske a legnagyobb disco szám, amikor megjelent mindenhol pörgött, még most is sok helyen keverik.

Bricklake- Senden baske

2013. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%

azért mert rossz helyen keresed, ha kizárólag a rádióból meg az abszolút mainstream médiából tájékozódsz, akkor lemaradsz egy csomó jó zenéről


[link]


indulásnak itt egy-két chart

2013. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

5-ös

Ezek a stílusú diszkózenék is azok a zenék közé tartozik, amelyeket én "korcs"-nak hívok, és ez is azok közé tartozik amikről beszélünk.

Ha már itt tartunk hogy neveket írtok, akkor én is írnék egyet, és kérlek hallgassatok meg ettől az együttestől több zenét is és hasonlítsátok össze a tieitekkel, és kérnék szépen egy véleményt.

Daft Punk. Számomra ez a mai együttesek közt az egyetlen, ami igazi zenét játszik. A 80as évek popját keverik a 70es évek funkjával, és szenzációs amit csinálnak.

2013. nov. 4. 21:49
 8/24 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése, ezen nem szabad vitatkozni. Nekik az tetszik, Neked más, nekem megint más. Ha kicsit eltérhetek a zenétől, az egész világ korcsul kulturális szempontból (is). De ezt nem mindenki látja így. Te például így látod, én szintén, míg egy harmadik már tökéletesen elégedett a mai zenékkel. Ők a mának élnek, ma pedig ez az irányzat a fő.
2013. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8.-as, igen, az ízléstől is függ. Direkt próbálnak olyan számokat szerkeszteni, hogy a ma emberének eladható legyen, akármilyen igénytelen szemét az egész úgy ahogy van. Sajnos a szöveg ma már nagyon kevés embert érdekel, ezért nem is fáradoznak vele, hogy legyen valami értelme.
2013. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit be vagy szűkülve. Sokan utálják a mainstreamet, de rengeteg jó mai előadó van, akiről nem is hallhatsz rádióban. Amúgy meg tök mindegy milyen zenét hallgat valaki, ha alapvetően értékes ember. Akkor is lehet értékes ha mainstream zenét hallgat. Én igazából mindenféle zenét szeretek, pop, elektronikus, rock, metal, klasszikus, stb, mert minden egyes műfajnak vannak tehetséges előadói. Erre majd te is lehet rájössz ha idősebb leszel. És amúgy mi van avval aki csak 19. századi zenéket hallgat? Az meg lehet hogy téged fog lenézni és gagyinak tartani. Szerintem a legrosszabbak a mai USA beli zenék, annyira lebutítottak a mai verziók..
2013. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!