Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért találok minden mai...

Miért találok minden mai zenét, hogy mondjam finoman. Nem jónak?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy tud a mai fiatalság, még a felnőttek egy része is ilyen "zenét" hallgatni. Egyszerűen nem tudok azonosulni a mai zenékkel, és 13 éves fejjel inkább hallgatok Uriah Heep, AC/DC, Bikini, Kraftwerk,Giorgio Moroder, Republic-ot és egyéb régi zenéket Velem van probléma, vagy tényleg a mai világnak ennyire korcs (elnézést a kifejezésért) az ízlése? 13/F
2013. nov. 4. 19:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a Daft Punk gagyi. De nem fogom fikázni csak amiatt mert én nem szeretem. Te is fogadd el hogy az emberek ízlése az különböző, habár még fiatal vagy ahhoz :D de 10-20 év múlva már érteni fogod miről beszélek.

Vagy ott van pl a Modern Talking, ma kevesen ismerik, de a saját idejében népszerű nyálas zenének számított, ahogy az ABBA is.

2013. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
13 évesen furcsa hogy ilyeneket halgatsz. Szerintem olyan 35-38 éves lehetsz. De nem 13 az biztos. Én 13 évesen azt se tudtam mik ezek. 15 évesen voltam először buliba, ott szerettem meg ezeket a zenéket. De amiket írtál azok egy időbe voltak jók. Most ez van, 10-ből 7 ember (fiatalok közül) szereti, a maradék meg nem. Haladni kell a korral barátom. A foxos meg bieberes zenéket felejtsd el, mert az a tini csajoknak szól, akiknek velük van tele a fala. Meg a homiknak persze. Vagy ott van a klasszikus, ami 1000 éve fölösleges. Halgass rádiót: 103,3 104,7 89.5
2013. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

"rengeteg jó mai előadó van"

Ezt azért egy kicsit túlzásnak érzem.

Tény, hogy vannak még akik zenét játszanak, de igencsak kevés az ilyen előadó.

Ha van időtök írhatnátok pár ilyen jó mai előadókat, hogy tudjam miről beszéltek.

Mellesleg én is hallgatok olykor-olykor 19. századi zenéket, bár ez nem ide tartozik.

2013. nov. 5. 14:55
 14/24 anonim ***** válasza:
DJ Antoine- Welcome to St. Tropet felejthetetlen.
2013. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én a mai számok közül alig hallgatok külföldit, inkább csak magyart. Azok közül is főleg hiphop/rap-et,mert van pár magyar előadó aki fordít energiát arra, hogy összerakjon egy valamilyen számot, az átlagnál igényesebb alapzenét, sokszor igazi hangszerből és nagyon jó, értelmes szöveget. Pl hősök, day & antal, sub bass monster, deniz, tkyd.
2013. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

És szerinted egy ilyen dj antonie versenybe szállhat egy Daft Punkkal, vagy egy Kraftwerkkel?

Amit dj antoniehez hasonlóak csinálnak zene, az abból áll, hogy néhány hangot összekotyvasztanak,csörög,zörög, idétlen hangokat játszik. Ezt kéne zenének nevezni és élvezni?

2013. nov. 5. 19:20
 17/24 anonim ***** válasza:
Sz@r a füled.
2013. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Szar a fülem? hahh. ez vicces.

Ennyi erővel hallgassunk macskákat közösülni, és csináljunk abból is zenét. na?

ugyanaz lenne az eredmény szerintem.

2013. nov. 5. 21:03
 19/24 anonim ***** válasza:
Akkor most áruljátok el mindketten, hogy miért nem tudjátok elfogadni, hogy mindenkinek más az ízlése, és más a jó Neki? Attól hogy az egyikőtök nem szereti a mai zenéket, a másikótok pedig igen, még nem kell egymásnak menni.
2013. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Valóban, igazad van, lassan a témától is eltérünk.

De egyszerűen nem értem, hogy hogy tudnak az emberek ilyen mocskot hallgatni.Bár igaz, nincs semmi közöm hozzájuk, szóval azt hiszem itt le is zárhatjuk.

2013. nov. 5. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!