Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy Sal 350W-os aktív...

Van egy Sal 350W-os aktív mélynyomóm autóba, a kérdésem az hogy otthon a szobámba is működésre lehetne valahogy bírni?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen módon, és mi kell hozzá. [link] Ugyan ilyen a hátulja is.

2013. nov. 5. 20:28
 1/8 anonim válasza:
42%
Állj be autóval a szobádba
2013. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

persze! elég hozzá egy 12v-os és 40A-es tápegység...

inkább vidd a kocsid akksiját az ablak alá és vezesd be az áramot vezetéken XD

2013. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komoly válaszokat, a számomra komoly és fontos kérdésemre.
2013. nov. 5. 21:08
 4/8 anonim válasza:

igen komolyan be kell vezetned az áramot vagy szerezz egy k.va erős tápegységet

ha a kocsibol bevezeted az áramot a lakásba akkor szükséged lesz jópár méter hegesztőkábelre meg egy pufferkondira az erősítőnél!

vagy veszel egy 12v 40a-es tápegységet ami nagyon jól bírja a folyamatosan változó terhelést...

ha nem értesz hozzá hagyd az egészet vagy kérd meg olyan ismerősödet aki ért hozzá!

(nem azt hiszi hogy ért hozzá hanem TÉNYLEG ÉRT HOZZÁ mint én [elektrotechnikus vagyok] )

2013. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

ja nem... ha jól látom a hangszóró hátán 20A-es a biztosíték...

(ebben az esetben mindegy mi van ráírva max!! 240w-os mert felette kimegy a bizti XD)

szóval elég lenne egy 25 amperes tápegység is XD

de az is drágább mint egy komplett ilyen hangfal...

2013. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
350W-os a láda a kép csak illusztráció hogy ugyan így néz ki a hátulja.
2013. nov. 5. 21:36
 7/8 anonim válasza:

nna! akkor úgy mondom hogy:

nézd meg a seggén hogy hány A-es a biztasíték és legalább 5 amperrel nagyobb telljesítményü tápegységröl hajtsd ha tudsz szerezni akkora tápot...

de autós akksitöltőröl ne akard hajtani mert k.va hamar le fog égni az az akksitöltő!!

szerintem ekkora telljesítményü tápegység még műhelyekben sem fordul elő...

esetleg 500w-os trafórol tudnád hajtani! olyanról mint ami a 12v-os halogénlámpákat (spotlámpa) hajtja.

de kell még egy jó nagy telljesítményü kondezátor is a hangfal áranbemenetéhez különben nagyon búgni fog!

legalább 22000 mikrofarádos!

ez így elég drága mulatság lenne mindezt beszerezni...

az is fontos hogy a hangfal semmiképp se kapjon 14-15 voltnál nagyobb feszültséget! sok mindenre oda kell figyelni... például ha véletlen fordítva kötöd a drótokat (rossz polaritással kötöd be) akkor lőttek a hangfal erősítőjének... nem tudom mennyire értesz hozzá úgyhogy nem tudom hogy mennyire érted a dolgot...

2013. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A probléma ott van hogy rá kötöm a tápot világít is a KÉK IND led szól is de nagyon torz és élvezhetetlen, valamint a hangerő is jóval alatta marad a vártnál. Valami ötlet? Bekötési probléma lenne?
2013. nov. 6. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!