Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Örököltem kb 25 l otthon...

Örököltem kb 25 l otthon kotyvasztott borzasztó pálinkát. Szűrt-e valaki már át "aktív szénen"? Más megoldás, hogy "iható" legyen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
barátnőm azt csinálta hogy rengeteg citromot és mézet tett egy nagy edénybe és abba öntötte a rossz pálinkát és állni hagyta legalább 1 hétig. nagyon finom íze lett, még én is ittam belőle pedig utálom a pálinkát.
2010. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
add oda a csöviknek
2010. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mézzel bekeverni tényleg hatásos mi is ezt csináljuk ha valami rosszabb minőségűt kapunk ajándékba
2010. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A méz fölé még pakolj aszalt gyümit és olyan frankó ágyaspálinkád lesz, hogy ihaj!:)
2010. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj a páleszommal,hogy apám kotyélta anno bödönben.A hűtés se volt rendes,rézcső se.Azt mondják,az aktív szén mindet kiszed,még a mikroszkópikus íz-és illatanyag rostokat is.Gyakorlatilag 52%/ennyi az enyém/tiszta-kommersz szesz lesz-utána lehet aromákat stb.beletenni.Tapasztalat kéne,pár ezrest nen akarok kidobni szénre fölösen !
2010. márc. 1. 18:29
 6/8 anonim ***** válasza:
hát én eladnám és vennék normális piát az árából:D bocs a szénnel nincs tapasztalatom...
2010. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom az aktív szénnel de az ennyire szakszerűtlenül kotyvasztott pálinka még mérgező is lehet.:(
2010. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is, az ilyen löttyöt ki kell önteni, a rosszul cefrézett és lepárolt pálinka mérgező is lehet.
2010. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!