Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen ma divatos es ismert...

Milyen ma divatos es ismert szamokat szoktatok hallgatni?!

Figyelt kérdés

Eloadot is kerek hozza vagy esetleg linket

bocsi hogy ekezetek nelkul irtam csak angol bullentyuzeten irok



2013. nov. 9. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Semmilyen ma divatos számot nem hallgatok.
2013. nov. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szinte semmit, ami divatos. Újabb zenéket természetesen igen, mostanában a Pearl Jam és az Avenged Sevenfold legutóbbi albumait szoktam sokat hallgatni, ugyan nem divatosak, de mindkettő pár hónapon belül jött ki.
2013. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%

Meghallgaok pár újabb, népszerűbb számot, pl. Miley Cyrust, Lady Gagát, Katy Perryt, de nem nagyon rajongok rtük, csak egynek jó :)


Azon kívül nem igazán népszerűek amiket hallgatok, ha meg felkapják őket, akkor általában előbb hallgattam, minthogy a zenecsatornák elkezdték nyomatni (pl. Fall out boy lett most fekapott, ahogy visszatértek.) Persze van amit úgy ismertem meg, hogy sokan kitették, legutóbb az Artic Monkeys- Do I Wanna Know?

2013. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hallgatok sz@r divat zenéket.
2013. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha az időseb körosztályt kérded meg ők biztos ismerik ezeket a számokat hisz ezen nőttek fel!


Edda Művek-A kör

[link]

Edda Művek-Kölyköd voltam

[link]

Edda Művek-Hűtlen

[link]

Edda - Éjjel érkezem

[link]

2013. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mident :) ezek a legjobb számok: Calvin Harris Summer,Calvin Harris Balme,Calvin Harris Under Control,Coldplay Sky full,Afrojack Teen Feet All,Kiesza Hideway,Ed Sheeren Sing,

EZEK A JŐVÖ ZENÉI Nem hiába ezt nyomja állandóan az összes rádió

2015. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem a jövő zenéi.... max 1-2 év. Aztán jön 2 másik előadó, aztán eltűnnek a süllyesztőbe.
2015. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!