Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Klasszikus gitárhoz...

Gitárosok! Klasszikus gitárhoz milyen kápót vegyek?

Figyelt kérdés

Klasszikus gitárom van és vettem egy kápót, de maximum a 3. bundra tudom rátenni, fentebb nem lehet, ha mégis felteszem, akkor meg roncsolja a gitárnyakat (megnyomja, beméllyed és ottmarad a helye egy-két helyen). Milyen kápót kellene vennem, amit ha felteszek pl. a 8. bundra, akkor a gitár nyakát nem bántja és a húrokat is lefogja rendesen?


Ilyen gitárom van: Yamaha C30

Ilyen kápót vettem: [link]



2013. nov. 14. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
4.-5. bundnál följebb nemigen szoktak kápót rakni. De ha mindenképpen akarsz akkor azthiszem Dunlop szokott klasszikus gitárokhoz egész jó kápókat csinálni. Keresgélj google-n "klasszikus gitár kápó/capo"
2013. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

4-5. bundnál nemigen tesznek feljebb? Ezt honnan veszed?

dehogyis. nagyon is gyakran tesznek bőven feljebb mint 4-5.

Vagy fogalmazzunk úgy hogy egyáltalán nem tesznek gyakrabban 4. bund körül mint mondjuk 10.re :P

2013. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!