Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki volt 22-én Avenged Sevenfol...

Ki volt 22-én Avenged Sevenfold koncerten? Mennyire sikerült a színpad közelébe mennetek? Megfelelt az elvárásaitoknak, tetszett?

Figyelt kérdés
Elém beállt egy 190 centis osztrák, ezért ki kellett mennem a tömeg szélére, ahonnan egész jól láttam. De nekem néha kicsit halknak tűnt Shadows mikrofonja..Csak szerintem volt így? Ettől függetlenül persze tetszett. :) 17L

2013. nov. 27. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én konkrétan sajnos nem voltam, de hallottam hogy volt aki már délután 1 óta ott várt és sikerült előre jutnia + az első 150 ember kapott VIP karszalagot.
2013. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én épp hogy az Avatar alatt estem be és kb a kordonig jutottam és 15 évesen a 180 cm-mel nem láttam olyan sokat csak ha ugráltam vagy nagyon nyújtóztam de ettől fügetlenül nagyon jó volt, eddigi legjobb koncertélményem. Novarockra is szeretnék menni. Szerintetek 15 évesen beengednek?
2013. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, de oda nagyon drága a belépő!
2013. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Én szeretnék Nova Rock-ra menni. Attól függ, mennyi idősnek nézel ki. De gondolom, 15 évesen úgyis lesz veled valaki, aki nagykorú, úgyhogy ne aggódj. A belépő tényleg sok, de ha csak Avenged Sevenfold-ot, Iron Maiden-t, Black Sabbath-ot említem, máris megéri :)
2013. dec. 13. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!