Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek amit rammste...

Mi a véleményetek amit rammstein csinál? Pl a buck dick számnál mikor till a bilentyüst megteszi?

Figyelt kérdés
A rammstein zenekar számomra elég bizzar pl. A mein teil számban koncerteken till a billentyüst cristian lorenzt bele teszi egy üstbe és láng szoróval meg süti. Vagy mikor a buck dick számban hátulrol meg teszi aztán a közönség felé löveli az ondóját.hogy hogy nem tiltják ezeket a élet veszélyes produkciokat be? A politikusok még nem figyeltek fel rá

2013. nov. 27. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

igen, a politikusok nyilvan egy rockzenekarra fognak figyelni, nyilvan.


ha nem tetszik, ne nezd, ennyire egyszeru. polgarpukkasztas a celjuk, semmi mas, be is jott.

2013. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ők tudják mit csinálnak,sokat gyakorolták,hogy ne legyen semmi bajuk.
2013. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Rammstein egy oltári jó banda, imádom őket, amit ezekben a számokban csinálnak az pusztán egy koncert "előadás" tudod, nem csak el éneklik a számaikat, de készülnek néha egy kis színjátékkal is, ezzel is még profibbá téve az amúgy is átkozottul jó zenéjüket. :D
2013. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A zenéjüket azt énis szeretem
2013. nov. 28. 23:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem k**va jól csinálják, azt amit csinálnak.

Az szerintem túlzás, hogy életveszélyesek lennének. Biztos hogy nem teljesen veszélytelen amit csinálnak, olvastam is, hogy volt hogy szereztek már könnyebb sérüléseket, de szerintem egyikük sem akarna öngyilkos lenni a színpadon, és a közönségre sem fognak atombombát dobni.

Ha pedig ezt a te gyomrod nem bírja, és ennyire felkavarja a lelki világodat, nem kell hallhatni őket, hidd el, nem vesztenek sokat, marad így is elég rajongójuk, akik értékelik és élvezik azt, amit csinálnak.

2013. nov. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Én csípem a munkásságukat. A Bück dich!-ben pedig az nem az ő dorongja és magja látható, az csak egy színpadi kellék, mű-örökítőanyaggal töltött mű"végtag". :-D


Ezek a performanszok (A Mein Teil-nál az üstös jelenet, a Bück dich!-nél a hátulról alázás) csak a polgárpukkasztó showműsor részei. Ők nem csak ledarálni akarják a dalaikat, aztán irány haza, mint sok más banda. Ez náluk nem csak szimpla botrány, szeretnének valamit adni a közönségnek. Azon kívül, hogy jó zenét csinálnak, még egy kis cirkuszt is rendeznek a közönségnek.

2013. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!